V kategorii elévů bylo přihlášeno také naše družstvo, které reprezentovaly naše elévky přihlášené do chlapecké kategorie. Ty v pátečním zápase nejprve podlehly 1:8 týmu TJ Tlučná, poté podlehly poměrem 2:6 týmu Floorball Club Falcon a ve svém posledním zápase porazily 9:5 Florbal Židenice. V sobotních utkáních naše elévky nejprve podlehly poměrem 1:17 BLACK ANGELS 2011, poté nestačily na tým ASK Bystřice nad Pernštejnem a prohrály 0:5, ve svém posledním sobotním vystoupení podlehly týmu FBC Hradec Králové poměrem 1:7. Ve svém nedělním vystoupení elévky startující v kategorii elévů nestačily na tým FBC Lomnice, kterému podlehly 2:12 a obsadily 7. místo ve skupině D a do vyřazovacích bojů nepostoupily, přesto se zaslouží jim poděkovat za to, že se popasovaly s chlapeckými týmy a vyválčily cenné 3 body proti Florbal Židenice.

Mladší žákyně z Dobrovice začaly svou pouť turnajem porážkou 2:9 proti týmu IBK Hradec Králové, ve svém druhém pátečním zápase také prohrály s BLACK ANGELS poměrem 2:11. Stejným poměrem hráčky z nedalekého města prohrály i zápas proti mladoboleslavským mladším žákyním v sobotním zápase. Ve svém druhém sobotním vystoupení tyto výše zmíněné hráčky nestačily na IBK Hradec Králové a prohrály toto utkání 4:11. Ve svém posledním sobotním utkání podlehly hráčky z Dobrovice týmu BLACK ANGELS poměrem 6:10. V nedělních zápasech nejprve v posledním utkání skupinové fáze dobrovické hráčky nestačily na mladoboleslavské mladší žákyně a prohrály 2:11. V utkání o konečné 3. místo tahaly mladší žákyně z Dobrovice za kratší konec a prohrály poměrem 1:5 s BLACK ANGELS. Přesto konečné 4. místo určitě trenéři budou hodnotit kladně.

A to nejlepší na konec. Mladší žákyně z Mladé Boleslavi v pátečních utkáních nejprve zdolaly BLACK ANGELS poměrem 2:1, poté porazily 8:5 IBK Hradec Králové. V sobotu si vyšláply na dobrovické mladší žákyně a zvítězily výše zmíněným výsledkem 11:2, následně porazily v odvetě BLACK ANGELS 13:1. V posledním sobotním vystoupení porazily IBK Hradec Králové 7:0. V nedělním posledním skupinovém utkání porazily dobrovické mladší žákyně opět 11:2 a čekalo je finále, ve kterém vyzvaly IBK Hradec Králové a zvítězily 6:3. Mladoboleslavské mladší žákyně si tedy odvážejí zlaté medaile. Na své cestě za tímto primátem nepoznaly hořkost porážky a v 7 zápasech si připsaly 7 výher s celkovým skóre 58:14. Holkám, rodičům i trenérům gratulujeme k úspěšnému turnaji!