Ahoj, Dominiku, jaká je tvoje role ve Florbalové Akademii?

Ahoj, moje role v Akademii má dvě roviny. Zaprvé v klubu zastřešuji projektovou činnost, tedy především organizace akcí a s tím související činnosti. Zadruhé mám na starost zlepšení komunikace napříč klubem ve všech úrovních.

První tebou připravovaná akce byl Sportovní den s Florbalovou Akademií. Jak bys tuto akci zhodnotil?

Chtěli jsme pro naše členy připravit něco, co by je mohlo bavit a zároveň zjistit, zda bude o akce tohoto typu zájem. Akce se zúčastnilo bezmála 150 lidí a ukázalo se, že by si všichni přáli další akce. Pro nás to byla cenná zpětná vazba a budeme v tom pokračovat.

Jaké akce plánuješ v nebližší době?

V nejbližší době se můžete těšit na celoklubové ukončení sezóny. Jedná se o akci, která bude probíhat ve venkovních a vnitřních prostorech na 6. základní škole v Mladé Boleslavi. Touto akcí chceme poděkovat rodičům, hráčům a trenérům za jejich práci a nasazení v letošní sezóně.
Koncem května plánujeme další sportovní akci k příležitosti dne dětí. Pro naše členy připravujeme venkovní florbalové hřiště a další sportovní atrakce.

Plánujete nějaké akce i na léto?

Ano, na začátku července bude příměstský kemp. O termínu zatím není rozhodnuto, protože právě probíhá hlasování rodičů. Každý rodič může hlasovat prostřednictvím odkazu, který byl součástí newsletteru, který byl zaslán v minulém týdnu do mailu všem rodičům.

Děkujeme za rozhovor.