Ženy - Kralupy:

Sobota: Výhra 7:6 nad TJ Sokol Královské Vinohrady B, prohra 1:4 s Wizards SO Praha 10.

Ženy - Ovocné Báze:

Neděle: Výhra 5:4 po nájezdech nad FBC Žraloci Příbram, prohra 2:3 s FBC Slavia Praha, výhra 2:1 nad BUTCHIS.

Starší žákyně:

Sobota: Výhra 4:1 nad TJ Sokol Nové Strašecí, prohra 1:2 s ACEMA Sparta Praha, výhra 7:4 nad OpenCamps Tatran Střešovice.

Elévky 2012:

Neděle: Výhra 6:5 nad FATPIPE Tigers Start98 Kunratice, prohra 1:4 s Prague Tigers Nehvizdy, výhra 6:1 nad Rudná Panthers Praha.

Elévky 2011:

Neděle: Výhra 8:0 nad BLACK ANGELS, výhra 7:1 nad SK Dvojka Praha, výhra 11:1 nad ACEMA Sparta Praha, výhra 15:2 nad FAT PIPE FLORBAL CHODOV.

Mini žákyně:

Neděle: Výhra 3:0 nad Florbalovou Akademií C, prohra 1:2 s Florbalovou Akademií B, prohra 1:3 s TJ Sokol Nové Strašecí.

Junioři:

Neděle: Výhra 4:3 po nájezdech nad SK Florbal Benešov.

Starší žáci:

Neděle: Prohra 3:7 s Floor Maniacs Mělník, prohra 1:5 s FBC Draci Říčany B, prohra 4:5 po nájezdech s FAT PIPE Traverza Chodov blue.

Starší žáci - Milovice:

Sobota: Remíza 5:5 s Tigers TJ Sokol Nehvizdy, výhra 17:3 nad 101. Sportovní klub Praha, prohra 3:5 s FBK Davle.

Starší žáci - Dolní Bousov:

Sobota: Výhra 10:6 nad Florbal Pro Beroun, remíza 4:4 s FBK Davle, prohra 4:5 po nájezdech s Tigers TJ Sokol Nehvizdy.

Elévové 2011:

Sobota: Výhra 6:1 nad FBC Kutná Hora - Černí, výhra 5:4 nad Prague Tigers Orange, výhra 5:4 nad ACEMA Sparta Praha WHITE, výhra 6:5 nad OLYMP FLORBAL Perseus.

Elévové 2012:

Sobota: Výhra 7:4 nad FAT PIPE Traverza Mukařov, výhra 7:1 nad ACEMA Sparta Praha RED, prohra 2:6 s FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové, prohra 3:4 s Orka Čelákovice.

Elévové B:

Sobota: Prohra 1:5 s Flobo Praha, prohra 2:12 s Florbalovou Akademií - Milovice, výhra 2:0 nad FBC Kutná Hora - Bílí, prohra 2:3 s Florbalovou Akademií - Dalovice.

Elévové - Dalovice:

Sobota: Prohra 2:8 s Florbalovou Akademií - Milovice, prohra 2:5 s FBC Kutná Hora - Bílí, remíza 5:5 s Flobo Praha, výhra 3:2 nad Florbalovou Akademií B.

Elévové - Milovice:

Sobota: Výhra 8:2 nad Florbalovou Akademií - Dalovice, výhra 12:2 nad Florbalovou Akademií B, remíza 3:3 s Flobo Praha, výhra 11:4 nad FBC Kutná Hora - Bílí.