Naše ženy byly přihlášeny do kategorie Open hned do první skupiny A.

Ženy začaly svou pouť turnajem ve čtvrtek 5. 8. prvním utkáním v 10:30, ve kterém porazily Florbal Ústí 3:0. O branky se postaraly postupně Barbora Doležálková, Kristýna Vranová a Kateřina Kvapilová. Do role dvorní nahravačky se pasovala Marie Jirková, která nahrála na 2 ze tří gólů. Ve svém druhém čtvrtečním vystoupení naše hráčky remizovaly 1:1 s Crazy girls FBC Liberec. Utkání se vyvíjelo podle představ našich hráček zejména v první polovině utkání, kdy náš tým po brance Barbory Doležálkové vedl 1:0, ale ve druhé polovině zápasu soupeřky vyrovnaly na 1:1 a tímto výsledkem utkání skončilo.

V pátek 6. 8. čekal náš tým soupeř z Kolína, konkrétně FBC Pitbullky, ale náš tým se nezalekl a bez výraznějších problémů si došel pro vítězství 6:0. V utkání byly nejvíce vidět Alena Machačová a Viktorie Vacardová, které shodně zaznamenaly 4 kanadské body. Alena Machačová zapsala 3 branky a 1 asistenci. Viktorie Vacardová měla opačnou bilanci, tedy 1 branka a 3 gólové přihrávky. Tento výsledek znamenal, že náš tým základní skupinu zakončil na 2. místě se ziskem 7 bodů za 2 výhry a 1 remízu ze 3 utkání a s výrazně pozitivním skóre 10:1. Díky výhře nad Kolínem byl náš tým ušetřen případného šestnáctifinále. Z toho naopak vzešel náš sobotní soupeř, a tím se stal tým NoSkills. 

V sobotu 7. 8. v 11:50 naše hráčky rozehrály velmi vyrovnanou partii s týmem NoSkills, která musela jít až do závěrečných nájezdů, ve kterých byl úspěšnější hostující tým, tedy NoSkills. Naše hráčky vypadly v osmifinále, ale na turnaji zanechaly dobrý dojem, protože v základní hrací době inkasovaly jen jednu branku a prohrály  v osmifinále až na nájezdy. O to, že náš tým tak málo inkasoval, se postarala naše silná brankářská dvojice Marie Topolová a Adéla Malkusová a v neposlední řadě obránkyně a útočnice před nimi.

Náš tým dal na turnaji 10 branek. Co se týče kanadského bodování na turnaji, tak to ovládla Viktorie Vacardová s 5 kanadskými body za 1 branku a 4 přihrávky, následována Alenou Machačovou, která zaznamenala 3 branky a 1 přihrávku, tedy 4 kanadské body, 3 kanadské body za shodnou bilanci 1 branky a 2 přihrávek zaznamenaly Marie Jirková a Kristýna Vranová, 2 kanadské body za dvě branky zaznamenala Barbora Doležálková, jednu branku bez žádné asistence, tedy 1 kanadský bod zaznamenaly dvě hráčky, a to Kateřina Kvapilová a Monika Žapková.

Nelze opomenout fakt, že odchovankyně TJ Turnov Karolína Janatková, která minulou sezónu odehrála v našem dresu, tak hrála na turnaji za Českou reprezentaci hráček do 19 let. A nereprezentovala vůbec špatně, protože ze 6 zápasů si připsala 4 branky a 2 asistence, tedy 6 kanadských bodů a s týmem na turnaji obsadila solidní 5. místo v nejprestižnější kategorii ELITE.