Ahoj kamarádi, 


jsem moc rád, že jste opět otevřeli můj kvíz, a pokud jsi přišel poprvé, tak vítej!
V minulém kvízu jsme navštívili řadu krásných památek, doufám, že Vás všechny nadchnuly stejně jako mě, a že už jste je všechny navštívili. Pokud ne, věřím, že jsem Vám aspoň vštípil chuť památky navštívit. 


Ale teď už z jiného soudku. Musím se Vám pochlubit, pokročil jsem ve své studii  florbalu, v minulém týdnu jsem zhlédnul řadu zápasů na videu samozřejmě. Bylo to velmi poučné, ovšem nějak mě tam iritovali takoví človíčci v červeném či žlutém dresu a vydávali takové pisklavé zvuky. No Vám to bylo tak příšerné, málem jsem si vzpomněl na to, že jsem lev a chtěl jsem je sežrat. Nakonec jsem se dozvěděl, že to jsou rozhodčí, kteří hlídají regulérnost hry. To je záslužná práce, takže jsem jim tu nadměrnou pisklavost odpustil a dokonce jsem se s jedním setkal a vyptávám jsem se ho na různé informace. 


A to už se dostáváme k dnešní výzvě, kdy mě zajímá, jak jste na tom s pravidly vy! Je to trošku složitější kvíz, ale věřím, že to zvládnete a mladším pomůžou rodiče, nebo ještě lépe, tento kvíz si vyzkouší i rodiče a tím, že se zúčastní mohou získat body pro svoji ratolest a jeho tým. Tak bystrou mysl!


ŠESTÍK 


Odkaz na kvíz: https://www.click4survey.cz/s4...


A ještě výsledky z minula:


Vítězkou minulého kvízu se stala Adéla Macháčková se ziskem 105b. Gratulujeme!

Hluboká

Lány


Lednice 

Zvířetice

Humprecht

Bouzov

Točník a Žebrák

Rožmberk (bílé rukavičky - narození dítěte, bohatství, štěstí, dobrá zpráva)

Krakovec; film: Ať žijí duchové 

 Karlštejn, 3 ženy