Městská sportovní hala

Jde o největší a nejpoužívanější halu v Mladé Boleslavi. Mimo florbalových utkání se zde pořádají mistrovská utkání v basketbalu, futsalu, volejbalu a také např. karate. Hala disponuje menším parkovacím místem hned před hlavním vchodem. V útrobách haly naleznete menší hospůdku, saunu, toalety pro veřejnost nebo posilovnu.

Sportovní hala Zalužanská

Nejnovější hala v Mladé Boleslavi, která vznikla v těsné blízkosti 5.ZŠ. V areálu je i městský sportovní areál a parkovací plocha pro více jak 50 vozidel. V samotné hale je umístěn automat s drobným občerstvením, jinak je k dispozici prodejna potravin přímo před halou. Diváci a rodiče mohou využít vyvýšených tribun, odkud je ideální pohled na celou hrací plochu včetně výsledkové tabule.

Gymnázium Dr. Josefa Pekaře

Velká sportovní hala při Gymnáziu Dr. Josefa Pekaře se nachází kousek od parku Výstaviště a Sokolovny. Parkování je k dispozici kolem haly na pozemních komunikacích. Areál vybaven elektronickou časomírou. V hale se nenachází žádné občerstvení.

6. ZŠ a MŠ Mladá Boleslav

Dále naše Florbalová akademie využívá tělocvičny při základních školách, z nichž nejvyužívanější je tělocvična 6. základní školy v Mladé Boleslavi. Tělocvična je vybavena elektronickou časomírou.

Zde se bavíme florbalem:

1
SH ZŠ Jilemnického
Jilemnického 1152, 29301 Mladá Boleslav
2
Nová MSH Mladá Boleslav
Zalužanská 1457, 29301 Mladá Boleslav
3
MSH Mladá Boleslav
U Stadionu 1322, 29301 Mladá Boleslav
4
SH Gym. Dr. Pekaře Mladá Boleslav
Palackého 211, 29301 Mladá Boleslav
5
SH ZŠ Dolní Bousov
Školní 153, 29404 Dolní Bousov
6
ZŠ Juventa Milovice
Komenského 578, 289 2 Milovice