Ženy

K1 Florbal ŽideniceMITEL Florbalová akademie MB venku
pátek 22. 10. Extraliga žen, 7. kolo VUT CESA Brno 1
19:00
  • pátek 22. říjen 2021 od 19:00
  • VUT CESA Brno 1
  • Extraliga žen, 7. kolo
MITEL Florbalová akademie MB1. SC TEMPISH Vítkovice doma
neděle 24. 10. Extraliga žen, 8. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
16:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 16:00
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Extraliga žen, 8. kolo

Juniorky

detail družstva
Florbalová akademie MBFbŠ Bohemians doma
úterý 19. 10. 1. liga juniorek, 1. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
0:9
  • úterý 19. říjen 2021 od 19:30
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • 1. liga juniorek, 1. kolo
Florbalová akademie MBPanthers Praha doma
sobota 23. 10. 1. liga juniorek, 5. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
17:00
  • sobota 23. říjen 2021 od 17:00
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • 1. liga juniorek, 5. kolo
Florbalová akademie MBFAT PIPE FLORBAL CHODOV doma
neděle 24. 10. 1. liga juniorek, 6. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
  • neděle 24. říjen 2021
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • 1. liga juniorek, 6. kolo

Starší žákyně

detail družstva
TJ Sokol Nové StrašecíFlorbalová akademie MB
sobota 23. 10. Liga starších žákyň , 2. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
9:00
  • sobota 23. říjen 2021 od 9:00
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga starších žákyň , 2. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOVFlorbalová akademie MB
sobota 23. 10. Liga starších žákyň , 2. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
11:45
  • sobota 23. říjen 2021 od 11:45
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga starších žákyň , 2. kolo
SK Dvojka Praha DFlorbalová akademie MB
sobota 23. 10. Liga starších žákyň , 2. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
13:35
  • sobota 23. říjen 2021 od 13:35
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga starších žákyň , 2. kolo

Minižákyně

detail družstva
Florbalová akademie MB "A"Florbalová akademie MB "B"
neděle 24. 10. Liga mini žákyň, 2. kolo SH ZŠ Jilemnického
9:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 9:00
  • SH ZŠ Jilemnického
  • Liga mini žákyň, 2. kolo
Florbalová akademie MB "A"Florbalová akademie MB "C"
neděle 24. 10. Liga mini žákyň, 2. kolo SH ZŠ Jilemnického
10:15
  • neděle 24. říjen 2021 od 10:15
  • SH ZŠ Jilemnického
  • Liga mini žákyň, 2. kolo
TJ Sokol Nové StrašecíFlorbalová akademie MB "A"
neděle 24. 10. Liga mini žákyň, 2. kolo SH ZŠ Jilemnického
11:30
  • neděle 24. říjen 2021 od 11:30
  • SH ZŠ Jilemnického
  • Liga mini žákyň, 2. kolo

Muži

KM automatik FBK JičínFlorbalová akademie MB
sobota 23. 10. Divize, 7. kolo Sportovní areál Jičín
17:30
  • sobota 23. říjen 2021 od 17:30
  • Sportovní areál Jičín
  • Divize, 7. kolo

Dorostenci

detail družstva
Tatran Střešovice BFlorbalová akademie MB
neděle 24. 10. 2. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo Exe Sport Arena
9:30
  • neděle 24. říjen 2021 od 9:30
  • Exe Sport Arena
  • 2. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MBFBK Fat Pipe Vosy Praha
neděle 24. 10. 2. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo Exe Sport Arena
15:30
  • neděle 24. říjen 2021 od 15:30
  • Exe Sport Arena
  • 2. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo

Dorostenci MILOVICE

detail družstva
SPORT EDEN BEROUNFlorbalová akademie MB "Mil"
neděle 24. 10. 4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 2. kolo Sokol Petrovice I
9:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 9:00
  • Sokol Petrovice I
  • 4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 2. kolo
TJ Sokol Petrovice I.Florbalová akademie MB "Mil"
neděle 24. 10. 4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 2. kolo Sokol Petrovice I
11:15
  • neděle 24. říjen 2021 od 11:15
  • Sokol Petrovice I
  • 4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FBC Draci Říčany BFlorbalová akademie MB "Mil"
neděle 24. 10. 4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 2. kolo Sokol Petrovice I
12:50
  • neděle 24. říjen 2021 od 12:50
  • Sokol Petrovice I
  • 4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 2. kolo

Mladší žáci

detail družstva
FBC Kutná Hora - ČerníFlorbalová akademie MB
neděle 24. 10. Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo SH Kutná Hora Klimeška
9:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 9:00
  • SH Kutná Hora Klimeška
  • Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
BUTCHISFlorbalová akademie MB
neděle 24. 10. Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo SH Kutná Hora Klimeška
10:20
  • neděle 24. říjen 2021 od 10:20
  • SH Kutná Hora Klimeška
  • Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB Sokol Rudná
neděle 24. 10. Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo SH Kutná Hora Klimeška
12:20
  • neděle 24. říjen 2021 od 12:20
  • SH Kutná Hora Klimeška
  • Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB TJ Sokol Královské Vinohrady
neděle 24. 10. Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo SH Kutná Hora Klimeška
13:40
  • neděle 24. říjen 2021 od 13:40
  • SH Kutná Hora Klimeška
  • Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo

Mladší žáci MILOVICE

detail družstva
101. Sportovní klub PrahaFlorbalová akademie MB "B"
sobota 23. 10. Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo SH Dobříš
9:40
  • sobota 23. říjen 2021 od 9:40
  • SH Dobříš
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB "B"FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci
sobota 23. 10. Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo SH Dobříš
11:40
  • sobota 23. říjen 2021 od 11:40
  • SH Dobříš
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FbŠ Bohemians Praha 10 OlešskáFlorbalová akademie MB "B"
sobota 23. 10. Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo SH Dobříš
13:40
  • sobota 23. říjen 2021 od 13:40
  • SH Dobříš
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB "B"TJ Sokol Dobříš
sobota 23. 10. Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo SH Dobříš
15:00
  • sobota 23. říjen 2021 od 15:00
  • SH Dobříš
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo

Mladší žáci SKALSKO

detail družstva
FbŠ Bohemians Praha 4Florbalová akademie MB "S"
sobota 23. 10. Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo X3M Arena Barrandov
9:40
  • sobota 23. říjen 2021 od 9:40
  • X3M Arena Barrandov
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB "S"Floorball Club FALCON
sobota 23. 10. Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo X3M Arena Barrandov
11:40
  • sobota 23. říjen 2021 od 11:40
  • X3M Arena Barrandov
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
ACEMA Sparta Praha WHITEFlorbalová akademie MB "S"
sobota 23. 10. Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo X3M Arena Barrandov
13:40
  • sobota 23. říjen 2021 od 13:40
  • X3M Arena Barrandov
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB "S"ACEMA Sparta Praha GREY
sobota 23. 10. Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo X3M Arena Barrandov
15:00
  • sobota 23. říjen 2021 od 15:00
  • X3M Arena Barrandov
  • Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3, 2. kolo

Přípravka MB

detail družstva
Florbalová akademie MBFAT PIPE Traverza Chodov
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
9:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 9:00
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
ACEMA Sparta Praha BLACKFlorbalová akademie MB
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
10:30
  • neděle 24. říjen 2021 od 10:30
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MBFBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
12:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 12:00
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FBC Slavia PrahaFlorbalová akademie MB
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo Nová MSH Mladá Boleslav
13:30
  • neděle 24. říjen 2021 od 13:30
  • Nová MSH Mladá Boleslav
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo

Přípravka BŘEZNO

detail družstva
Florbalová akademie MB "B"Floorball Club FALCON blue
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo SH ZŠ Jilemnického
9:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 9:00
  • SH ZŠ Jilemnického
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Viking TJ KobylisyFlorbalová akademie MB "B"
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo SH ZŠ Jilemnického
10:30
  • neděle 24. říjen 2021 od 10:30
  • SH ZŠ Jilemnického
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB "B"SK Florbal Benešov II.
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo SH ZŠ Jilemnického
12:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 12:00
  • SH ZŠ Jilemnického
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 černíFlorbalová akademie MB "B"
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo SH ZŠ Jilemnického
13:30
  • neděle 24. říjen 2021 od 13:30
  • SH ZŠ Jilemnického
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo

Přípravka MILOVICE

detail družstva
Florbalová akademie MB "Mil"FbŠ Bohemians girls
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo ZŠ Juventa Milovice
9:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 9:00
  • ZŠ Juventa Milovice
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FBC Kutná Hora - BílíFlorbalová akademie MB "Mil"
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo ZŠ Juventa Milovice
10:30
  • neděle 24. říjen 2021 od 10:30
  • ZŠ Juventa Milovice
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"BLACK ANGELS MINI
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo ZŠ Juventa Milovice
12:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 12:00
  • ZŠ Juventa Milovice
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Orka ČelákoviceFlorbalová akademie MB "Mil"
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo ZŠ Juventa Milovice
13:30
  • neděle 24. říjen 2021 od 13:30
  • ZŠ Juventa Milovice
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo

Přípravka G

detail družstva
FBC Pitbulls Kolín:PitbulláčataFlorbalová akademie MB "G" venku
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo SH ZŠ Bítovská
9:30
  • neděle 24. říjen 2021 od 9:30
  • SH ZŠ Bítovská
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
OLYMP FLORBAL PoseidonFlorbalová akademie MB "G" venku
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo SH ZŠ Bítovská
10:15
  • neděle 24. říjen 2021 od 10:15
  • SH ZŠ Bítovská
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB "G"FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní doma
neděle 24. 10. Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo SH ZŠ Bítovská
12:00
  • neděle 24. říjen 2021 od 12:00
  • SH ZŠ Bítovská
  • Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo