Elévové 2011

říjen 2021

ACEMA Sparta Praha RED
Neděle 3. října 2021, 9:00, X3M Arena Barrandov
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB 2011
9:2
ACEMA Sparta Praha RED
FAT PIPE Traverza Mukařov
Neděle 3. října 2021, 11:00, X3M Arena Barrandov
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FAT PIPE Traverza Mukařov
3:8
Florbalová akademie MB 2011
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Neděle 3. října 2021, 13:00, X3M Arena Barrandov
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB 2011
12:3
Předvýběr.CZ Florbal MB White
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
Neděle 3. října 2021, 15:00, X3M Arena Barrandov
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
2:10
Florbalová akademie MB 2011
Floorball Club FALCON black
Neděle 17. října 2021, 9:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Floorball Club FALCON black
6:4
Florbalová akademie MB 2011
BLACK ANGELS 2011
Neděle 17. října 2021, 11:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB 2011
0:12
BLACK ANGELS 2011
ACEMA Sparta Praha WHITE
Neděle 17. října 2021, 13:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
ACEMA Sparta Praha WHITE
2:0
Florbalová akademie MB 2011
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Neděle 17. října 2021, 15:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB 2011
0:12
Předvýběr.CZ Florbal MB Black

listopad 2021

FAT PIPE Traverza Mukařov
Sobota 13. listopadu 2021, 9:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB 2011
10:3
FAT PIPE Traverza Mukařov
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Sobota 13. listopadu 2021, 11:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB White
1:11
Florbalová akademie MB 2011
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
Sobota 13. listopadu 2021, 13:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB 2011
7:0
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
BUTCHIS
Sobota 13. listopadu 2021, 15:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
BUTCHIS
7:6
Florbalová akademie MB 2011
ACEMA Sparta Praha WHITE
Sobota 27. listopadu 2021, 9:40, ZŠ Stará Boleslav
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
ACEMA Sparta Praha WHITE
14:2
Florbalová akademie MB 2011
BLACK ANGELS 2011
Sobota 27. listopadu 2021, 11:40, ZŠ Stará Boleslav
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB 2011
0:11
BLACK ANGELS 2011
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Sobota 27. listopadu 2021, 13:40, ZŠ Stará Boleslav
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
13:0
Florbalová akademie MB 2011
Floorball Club FALCON black
Sobota 27. listopadu 2021, 15:00, ZŠ Stará Boleslav
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB 2011
6:9
Floorball Club FALCON black

prosinec 2021

BLACK ANGELS 2011
Sobota 11. prosince 2021, 10:20, Hala Borky
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB 2011
1:5
BLACK ANGELS 2011
Prague Tigers Orange
Sobota 11. prosince 2021, 11:40, Hala Borky
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Prague Tigers Orange
6:3
Florbalová akademie MB 2011
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
Sobota 11. prosince 2021, 13:00, Hala Borky
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
2:4
Florbalová akademie MB 2011
Floorball Club FALCON black
Sobota 11. prosince 2021, 14:20, Hala Borky
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB 2011
0:2
Floorball Club FALCON black

leden 2022

BLACK ANGELS 2012
Neděle 9. ledna 2022, 9:40, SH ZŠ Campanus
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB 2011
2:5
BLACK ANGELS 2012
SK Dvojka Praha
Neděle 9. ledna 2022, 11:00, SH ZŠ Campanus
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB 2011
13:0
SK Dvojka Praha
Florbal Jesenice
Neděle 9. ledna 2022, 12:20, SH ZŠ Campanus
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbal Jesenice
6:2
Florbalová akademie MB 2011
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
Neděle 9. ledna 2022, 14:20, SH ZŠ Campanus
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
1:3
Florbalová akademie MB 2011
OLYMP FLORBAL Perseus
Sobota 29. ledna 2022, 9:00, Sokol Michle
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
OLYMP FLORBAL Perseus
5:5
Florbalová akademie MB 2011
T.J. Sokol Šestajovice
Sobota 29. ledna 2022, 10:20, Sokol Michle
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
T.J. Sokol Šestajovice
0:5
kontumováno
Florbalová akademie MB 2011
FBK Fat Pipe Vosy Praha
Sobota 29. ledna 2022, 12:20, Sokol Michle
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB 2011
5:11
FBK Fat Pipe Vosy Praha
Tatran Střešovice
Sobota 29. ledna 2022, 13:40, Sokol Michle
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB 2011
4:5
Tatran Střešovice

únor 2022

Tatran Střešovice
Neděle 27. února 2022, 9:40, ZŠ U Obory (dříve Vachkova)
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Tatran Střešovice
5:1
Florbalová akademie MB 2011
T.J. Sokol Šestajovice
Neděle 27. února 2022, 11:40, ZŠ U Obory (dříve Vachkova)
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB 2011
3:1
T.J. Sokol Šestajovice
FBC Draci žlutí
Neděle 27. února 2022, 13:40, ZŠ U Obory (dříve Vachkova)
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FBC Draci žlutí
0:5
kontumováno
Florbalová akademie MB 2011
Wizards SO Praha 10 silver
Neděle 27. února 2022, 15:00, ZŠ U Obory (dříve Vachkova)
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB 2011
15:1
Wizards SO Praha 10 silver

duben 2022

FBC Kutná Hora - Černí
Neděle 3. dubna 2022, 9:00, SH Kutná Hora Klimeška
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
FBC Kutná Hora - Černí
6:3
Florbalová akademie MB 2011
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
Neděle 3. dubna 2022, 10:20, SH Kutná Hora Klimeška
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
5:6
Florbalová akademie MB 2011
T.J. Sokol Šestajovice
Neděle 3. dubna 2022, 12:20, SH Kutná Hora Klimeška
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Florbalová akademie MB 2011
6:4
T.J. Sokol Šestajovice
Tatran Střešovice
Neděle 3. dubna 2022, 13:40, SH Kutná Hora Klimeška
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Florbalová akademie MB 2011
10:6
Tatran Střešovice
FBC Kutná Hora - Černí
Sobota 23. dubna 2022, 9:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Florbalová akademie MB 2011
6:1
FBC Kutná Hora - Černí
Prague Tigers Orange
Sobota 23. dubna 2022, 11:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Prague Tigers Orange
4:5
Florbalová akademie MB 2011
ACEMA Sparta Praha WHITE
Sobota 23. dubna 2022, 13:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Florbalová akademie MB 2011
5:4
ACEMA Sparta Praha WHITE
OLYMP FLORBAL Perseus
Sobota 23. dubna 2022, 15:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
OLYMP FLORBAL Perseus
5:6
Florbalová akademie MB 2011