Elévové MILOVICE

říjen 2021

FBC Kutná Hora - Bílí
Neděle 3. října 2021, 9:00, SH Kutná Hora Klimeška
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
5:1
FBC Kutná Hora - Bílí
TJ Sokol Petrovice I.
Neděle 3. října 2021, 11:00, SH Kutná Hora Klimeška
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
TJ Sokol Petrovice I.
6:1
Florbalová akademie MB "Mil"
ACEMA Sparta Praha YELLOW
Neděle 3. října 2021, 13:00, SH Kutná Hora Klimeška
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
4:6
ACEMA Sparta Praha YELLOW
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
Neděle 3. října 2021, 15:00, SH Kutná Hora Klimeška
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
0:0
Florbalová akademie MB "Mil"
ACEMA Sparta Praha YELLOW
Neděle 17. října 2021, 9:00, ZŠ Juventa Milovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
1:7
ACEMA Sparta Praha YELLOW
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
Neděle 17. října 2021, 11:00, ZŠ Juventa Milovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
8:8
Florbalová akademie MB "Mil"
OLYMP FLORBAL Herkules
Neděle 17. října 2021, 13:00, ZŠ Juventa Milovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
5:6
OLYMP FLORBAL Herkules
BLACK ANGELS 2012
Neděle 17. října 2021, 15:00, ZŠ Juventa Milovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
BLACK ANGELS 2012
14:1
Florbalová akademie MB "Mil"

listopad 2021

FBC Kutná Hora - Bílí
Sobota 13. listopadu 2021, 10:20, BB ARENA Letňany - hřiště 1
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
0:5
kontumováno
FBC Kutná Hora - Bílí
BLACK ANGELS 2012 white
Sobota 13. listopadu 2021, 11:40, BB ARENA Letňany - hřiště 1
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
BLACK ANGELS 2012 white
5:0
kontumováno
Florbalová akademie MB "Mil"
BLACK ANGELS 2012
Sobota 13. listopadu 2021, 13:00, BB ARENA Letňany - hřiště 1
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
BLACK ANGELS 2012
5:0
kontumováno
Florbalová akademie MB "Mil"
BUTCHIS B
Sobota 13. listopadu 2021, 14:20, BB ARENA Letňany - hřiště 1
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
0:5
kontumováno
BUTCHIS B
Viking TJ Kobylisy B
Sobota 27. listopadu 2021, 10:20, Exe Sport Arena
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
1:9
Viking TJ Kobylisy B
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčata
Sobota 27. listopadu 2021, 11:40, Exe Sport Arena
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčata
8:0
Florbalová akademie MB "Mil"
FbŠ Bohemians Praha 4 černí
Sobota 27. listopadu 2021, 13:00, Exe Sport Arena
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 černí
7:1
Florbalová akademie MB "Mil"
SK Florbal Benešov II.
Sobota 27. listopadu 2021, 14:20, Exe Sport Arena
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
2:4
SK Florbal Benešov II.

prosinec 2021

FbŠ Bohemians Praha 4 černí
Sobota 11. prosince 2021, 10:20, Hala Borky
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
3:2
FbŠ Bohemians Praha 4 černí
Florbalová akademie MB "B"
Sobota 11. prosince 2021, 11:40, Hala Borky
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB "B"
2:7
Florbalová akademie MB "Mil"
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčata
Sobota 11. prosince 2021, 13:00, Hala Borky
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčata
4:1
Florbalová akademie MB "Mil"
Florbalová akademie MB "Dal"
Sobota 11. prosince 2021, 14:20, Hala Borky
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
5:0
kontumováno
Florbalová akademie MB "Dal"

leden 2022

XPS Network Tatran Střešovice
Neděle 9. ledna 2022, 9:40, SH U Učiliště Čelákovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
XPS Network Tatran Střešovice
11:6
Florbalová akademie MB "Mil"
FBC Kutná Hora - Bílí
Neděle 9. ledna 2022, 11:40, SH U Učiliště Čelákovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
4:3
FBC Kutná Hora - Bílí
Viking TJ Kobylisy B
Neděle 9. ledna 2022, 13:40, SH U Učiliště Čelákovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Viking TJ Kobylisy B
10:4
Florbalová akademie MB "Mil"
Orka Čelákovice
Neděle 9. ledna 2022, 15:00, SH U Učiliště Čelákovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
3:8
Orka Čelákovice
Viking TJ Kobylisy B
Sobota 29. ledna 2022, 9:40, Exe Sport Arena
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Viking TJ Kobylisy B
5:0
kontumováno
Florbalová akademie MB "Mil"
OLYMP FLORBAL Herkules
Sobota 29. ledna 2022, 11:40, Exe Sport Arena
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
0:5
kontumováno
OLYMP FLORBAL Herkules
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
Sobota 29. ledna 2022, 13:40, Exe Sport Arena
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
5:0
kontumováno
Florbalová akademie MB "Mil"
FbŠ Bohemians Praha 4 černí
Sobota 29. ledna 2022, 15:00, Exe Sport Arena
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
0:5
kontumováno
FbŠ Bohemians Praha 4 černí

únor 2022

BUTCHIS B
Neděle 27. února 2022, 9:00, ZŠ Juventa Milovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
3:7
BUTCHIS B
FBC Draci modří
Neděle 27. února 2022, 11:00, ZŠ Juventa Milovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FBC Draci modří
6:3
Florbalová akademie MB "Mil"
TJ Sokol Petrovice I.
Neděle 27. února 2022, 13:00, ZŠ Juventa Milovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
1:2
TJ Sokol Petrovice I.
XPS Network Tatran Střešovice
Neděle 27. února 2022, 15:00, ZŠ Juventa Milovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
XPS Network Tatran Střešovice
5:5
Florbalová akademie MB "Mil"

duben 2022

Florbalová akademie MB "Dal"
Neděle 3. dubna 2022, 10:20, SH ZŠ Bítovská
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
2:5
Florbalová akademie MB "Dal"
Florbalová akademie MB "B"
Neděle 3. dubna 2022, 11:40, SH ZŠ Bítovská
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Florbalová akademie MB "B"
5:4
Florbalová akademie MB "Mil"
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
Neděle 3. dubna 2022, 13:00, SH ZŠ Bítovská
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
2:11
Florbalová akademie MB "Mil"
SK Florbal Benešov II.
Neděle 3. dubna 2022, 14:20, SH ZŠ Bítovská
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
4:9
SK Florbal Benešov II.
Florbalová akademie MB "Dal"
Sobota 23. dubna 2022, 9:40, SH ZŠ Jilemnického
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
8:2
Florbalová akademie MB "Dal"
Florbalová akademie MB "B"
Sobota 23. dubna 2022, 11:00, SH ZŠ Jilemnického
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
12:2
Florbalová akademie MB "B"
Flobo Praha
Sobota 23. dubna 2022, 12:20, SH ZŠ Jilemnického
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Flobo Praha
3:3
Florbalová akademie MB "Mil"
FBC Kutná Hora - Bílí
Sobota 23. dubna 2022, 14:20, SH ZŠ Jilemnického
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
FBC Kutná Hora - Bílí
4:11
Florbalová akademie MB "Mil"