Dorostenci MILOVICE

říjen 2021

SPORT EDEN BEROUN
Sobota 9. října 2021, 9:40, ZŠ Juventa Milovice
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
6:14
SPORT EDEN BEROUN
FBC Draci Říčany B
Sobota 9. října 2021, 11:15, ZŠ Juventa Milovice
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
5:6
FBC Draci Říčany B
TJ Sokol Petrovice I.
Sobota 9. října 2021, 12:10, ZŠ Juventa Milovice
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
6:7
TJ Sokol Petrovice I.
SPORT EDEN BEROUN
Neděle 24. října 2021, 9:00, Sokol Petrovice I
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 2. kolo
SPORT EDEN BEROUN
9:3
Florbalová akademie MB "Mil"
TJ Sokol Petrovice I.
Neděle 24. října 2021, 11:15, Sokol Petrovice I
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 2. kolo
TJ Sokol Petrovice I.
9:5
Florbalová akademie MB "Mil"
FBC Draci Říčany B
Neděle 24. října 2021, 12:50, Sokol Petrovice I
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FBC Draci Říčany B
6:5
Florbalová akademie MB "Mil"

listopad 2021

SPORT EDEN BEROUN
Sobota 20. listopadu 2021, 9:40, Sport Eden Beroun
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 3. kolo
SPORT EDEN BEROUN
14:0
Florbalová akademie MB "Mil"
TJ Sokol Petrovice I.
Sobota 20. listopadu 2021, 10:35, Sport Eden Beroun
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 3. kolo
TJ Sokol Petrovice I.
10:1
Florbalová akademie MB "Mil"
FBC Draci Říčany B
Sobota 20. listopadu 2021, 12:50, Sport Eden Beroun
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
7:3
FBC Draci Říčany B

prosinec 2021

SPORT EDEN BEROUN
Neděle 5. prosince 2021, 9:00, MSH Říčany
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
6:13
SPORT EDEN BEROUN
TJ Sokol Petrovice I.
Neděle 5. prosince 2021, 10:35, MSH Říčany
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
6:14
TJ Sokol Petrovice I.
FBC Draci Říčany B
Neděle 5. prosince 2021, 12:10, MSH Říčany
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FBC Draci Říčany B
5:6
Florbalová akademie MB "Mil"

leden 2022

FBC Draci Říčany B
Sobota 8. ledna 2022, 9:40, ZŠ Juventa Milovice
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
1:12
FBC Draci Říčany B
TJ Sokol Petrovice I.
Sobota 8. ledna 2022, 11:15, ZŠ Juventa Milovice
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
4:10
TJ Sokol Petrovice I.
SPORT EDEN BEROUN
Sobota 8. ledna 2022, 12:10, ZŠ Juventa Milovice
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
1:17
SPORT EDEN BEROUN

únor 2022

FBC Draci Říčany B
Sobota 12. února 2022, 9:00, Sokol Petrovice I
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FBC Draci Říčany B
8:1
Florbalová akademie MB "Mil"
TJ Sokol Petrovice I.
Sobota 12. února 2022, 11:15, Sokol Petrovice I
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 6. kolo
TJ Sokol Petrovice I.
12:3
Florbalová akademie MB "Mil"
SPORT EDEN BEROUN
Sobota 12. února 2022, 12:50, Sokol Petrovice I
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 6. kolo
SPORT EDEN BEROUN
6:3
Florbalová akademie MB "Mil"

březen 2022

FBC Draci Říčany B
Neděle 13. března 2022, 9:40, MSH Říčany
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FBC Draci Říčany B
3:9
Florbalová akademie MB "Mil"
TJ Sokol Petrovice I.
Neděle 13. března 2022, 10:35, MSH Říčany
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 7. kolo
TJ Sokol Petrovice I.
8:6
Florbalová akademie MB "Mil"
SPORT EDEN BEROUN
Neděle 13. března 2022, 12:50, MSH Říčany
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
5:21
SPORT EDEN BEROUN

duben 2022

SPORT EDEN BEROUN
Neděle 10. dubna 2022, 9:40, Sport Eden Beroun
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 8. kolo
SPORT EDEN BEROUN
10:3
Florbalová akademie MB "Mil"
FBC Draci Říčany B
Neděle 10. dubna 2022, 10:35, Sport Eden Beroun
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FBC Draci Říčany B
6:7
po nájezdech
Florbalová akademie MB "Mil"
TJ Sokol Petrovice I.
Neděle 10. dubna 2022, 12:50, Sport Eden Beroun
4. liga dorostenců 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
8:12
TJ Sokol Petrovice I.