Muži

září 2022

Floorball Club FALCON
Sobota 10. září 2022, 18:00, SH Gymnázium Mělník
Divize, 1. kolo
Floorball Club FALCON
3:5
Florbalová akademie MB
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Sobota 17. září 2022, 18:00, SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.
Divize, 2. kolo
TJ Sokol Dvůr Králové nL
3:4
po prodl.
Florbalová akademie MB
FBC Kutná Hora
Sobota 24. září 2022, 20:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 3. kolo
Florbalová akademie MB
2:3
FBC Kutná Hora

říjen 2022

Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 1. října 2022, 18:00, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Divize, 4. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
5:6
po prodl.
Florbalová akademie MB
FBŠ Všestary
Sobota 8. října 2022, 14:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 5. kolo
Florbalová akademie MB
6:7
FBŠ Všestary
FBC Pitbulls Kolín
Sobota 15. října 2022, 18:00, Hala Borky
Divize, 6. kolo
FBC Pitbulls Kolín
4:5
Florbalová akademie MB
FBC Slavia Praha
Sobota 22. října 2022, 14:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 7. kolo
Florbalová akademie MB
5:10
FBC Slavia Praha
TJ Sokol Koberovy
Neděle 30. října 2022, 17:00, SC Železný Brod
Divize, 8. kolo
TJ Sokol Koberovy
5:2
Florbalová akademie MB

listopad 2022

FBC Panthers Liberec
Neděle 6. listopadu 2022, 18:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 9. kolo
Florbalová akademie MB
7:8
po prodl.
FBC Panthers Liberec
Florbal Primátor Náchod B
Neděle 13. listopadu 2022, 17:00, SH TJ Náchod
Divize, 10. kolo
Florbal Primátor Náchod B
5:8
Florbalová akademie MB
FBC Liberec B
Sobota 19. listopadu 2022, 20:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 11. kolo
Florbalová akademie MB
4:7
FBC Liberec B
TJ Sokol Dvůr Králové nL
Neděle 27. listopadu 2022, 13:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 12. kolo
Florbalová akademie MB
6:8
TJ Sokol Dvůr Králové nL

prosinec 2022

FBC Kutná Hora
Neděle 4. prosince 2022, 18:00, SH Kutná Hora Klimeška
Divize, 13. kolo
FBC Kutná Hora
3:2
Florbalová akademie MB
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 10. prosince 2022, 17:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 14. kolo
Florbalová akademie MB
10.12.
Orel Rtyně v Podkrkonoší
FBŠ Všestary
Sobota 17. prosince 2022, 20:00, SH Předměřice n. L.
Divize, 15. kolo
FBŠ Všestary
17.12.
Florbalová akademie MB

leden 2023

FBC Pitbulls Kolín
Sobota 7. ledna 2023, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 16. kolo
Florbalová akademie MB
7.1.
FBC Pitbulls Kolín
FBC Slavia Praha
Neděle 15. ledna 2023, SH SK Slavia Praha
Divize, 17. kolo
FBC Slavia Praha
15.1.
Florbalová akademie MB
TJ Sokol Koberovy
Sobota 21. ledna 2023, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 18. kolo
Florbalová akademie MB
21.1.
TJ Sokol Koberovy
FBC Panthers Liberec
Neděle 29. ledna 2023, Hala míčových sportů Liberec
Divize, 19. kolo
FBC Panthers Liberec
29.1.
Florbalová akademie MB

únor 2023

Florbal Primátor Náchod B
Sobota 4. února 2023, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 20. kolo
Florbalová akademie MB
4.2.
Florbal Primátor Náchod B
FBC Liberec B
Neděle 12. února 2023, Hala míčových sportů Liberec
Divize, 21. kolo
FBC Liberec B
12.2.
Florbalová akademie MB
Floorball Club FALCON
Neděle 19. února 2023, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 22. kolo
Florbalová akademie MB
19.2.
Floorball Club FALCON