Starší žáci MILOVICE

září 2022

Předvýběr.CZ Florbal MB White
Sobota 17. září 2022, 9:00, TJ JM Chodov
Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB White
7:3
Florbalová akademie MB "Mil"
OLYMP FLORBAL Achilles
Sobota 17. září 2022, 11:45, TJ JM Chodov
Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
OLYMP FLORBAL Achilles
6:2
Florbalová akademie MB "Mil"
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
Sobota 17. září 2022, 13:40, TJ JM Chodov
Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
3:3
Florbalová akademie MB "Mil"

říjen 2022

Tigers TJ Sokol Nehvizdy
Neděle 2. října 2022, 13:00, SH ZŠ Nehvizdy
Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
3:5
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
OLYMP FLORBAL Achilles
Neděle 2. října 2022, 14:55, SH ZŠ Nehvizdy
Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
2:19
OLYMP FLORBAL Achilles
Tatran Střešovice-Akademie Řepy
Neděle 2. října 2022, 16:50, SH ZŠ Nehvizdy
Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Tatran Střešovice-Akademie Řepy
0:12
Florbalová akademie MB "Mil"
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
Neděle 16. října 2022, 9:00, SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
1:8
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
Tatran Střešovice-Akademie Řepy
Neděle 16. října 2022, 11:00, SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Tatran Střešovice-Akademie Řepy
0:5
Florbalová akademie MB "Mil"
FBC Pitbulls Kolín - modří
Neděle 16. října 2022, 13:00, SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
4:2
FBC Pitbulls Kolín - modří
Viking TJ Kobylisy B
Neděle 16. října 2022, 15:00, SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Viking TJ Kobylisy B
5:3
Florbalová akademie MB "Mil"

listopad 2022

Tigers TJ Sokol Nehvizdy
Neděle 6. listopadu 2022, 9:00, SH ZŠ Nehvizdy
Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Tigers TJ Sokol Nehvizdy
3:0
Florbalová akademie MB "Mil"
Florbalová akademie MB "DB"
Neděle 6. listopadu 2022, 10:20, SH ZŠ Nehvizdy
Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB "DB"
3:8
Florbalová akademie MB "Mil"
FBC Pitbulls Kolín - modří
Neděle 6. listopadu 2022, 12:20, SH ZŠ Nehvizdy
Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
4:2
FBC Pitbulls Kolín - modří
Tatran Střešovice-Akademie Řepy
Neděle 6. listopadu 2022, 13:40, SH ZŠ Nehvizdy
Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
8:0
Tatran Střešovice-Akademie Řepy
FBC Pitbulls Kolín - modří
Sobota 26. listopadu 2022, 9:00, SH Radotín
Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
3:4
FBC Pitbulls Kolín - modří
Floorball Club FALCON blue
Sobota 26. listopadu 2022, 10:40, SH Radotín
Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Floorball Club FALCON blue
4:3
Florbalová akademie MB "Mil"
FBC Pitbulls Kolín - modří
Sobota 26. listopadu 2022, 12:20, SH Radotín
Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
26.11.
FBC Pitbulls Kolín - modří
Tatran Střešovice-Akademie Řepy
Sobota 26. listopadu 2022, 13:40, SH Radotín
Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
26.11.
Tatran Střešovice-Akademie Řepy
Tatran Střešovice-Akademie Řepy
Sobota 26. listopadu 2022, 15:40, SH Radotín
Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
7:0
Tatran Střešovice-Akademie Řepy

prosinec 2022

T.J. Sokol Šestajovice
Sobota 10. prosince 2022, 9:00, SH ZŠ Nehvizdy
Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
T.J. Sokol Šestajovice
10.12.
Florbalová akademie MB "Mil"
Orka Čelákovice B
Sobota 10. prosince 2022, 12:20, SH ZŠ Nehvizdy
Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"
10.12.
Orka Čelákovice B