Ženy A

září 2020

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
Sobota 12. září 2020, 17:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Extraliga žen, 1. kolo
MITEL Florbalová akademie MB
2:3
po nájezdech
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
FbŠ Bohemians
Sobota 19. září 2020, 19:00, SH Dolní Břežany
Extraliga žen, 2. kolo
FbŠ Bohemians
5:7
MITEL Florbalová akademie MB
K1 Florbal Židenice
Sobota 26. září 2020, 18:30, Nová MSH Mladá Boleslav
Extraliga žen, 3. kolo
MITEL Florbalová akademie MB
1:6
K1 Florbal Židenice

říjen 2020

FBC ČPP OSTRAVA
Sobota 3. říjen 2020, 17:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Extraliga žen, 4. kolo
MITEL Florbalová akademie MB
5:11
FBC ČPP OSTRAVA
Bulldogs Brno
Neděle 11. říjen 2020, 17:00, SH SportPoint Brno
Extraliga žen, 5. kolo
Bulldogs Brno
5:6
po prodl.
MITEL Florbalová akademie MB
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Sobota 17. říjen 2020, 17:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Extraliga žen, 6. kolo
MITEL Florbalová akademie MB
17.10.
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
KM automatik FBK Jičín
Sobota 24. říjen 2020, 17:30, Sportovní areál Jičín
Extraliga žen, 7. kolo
KM automatik FBK Jičín
24.10.
MITEL Florbalová akademie MB
Tatran Střešovice
Sobota 31. říjen 2020, Nová MSH Mladá Boleslav
Extraliga žen, 8. kolo
MITEL Florbalová akademie MB
31.10.
Tatran Střešovice

listopad 2020

FBS Olomouc
Sobota 7. listopad 2020, 16:00, SH Čajkaréna Olomouc
Extraliga žen, 9. kolo
FBS Olomouc
7.11.
MITEL Florbalová akademie MB
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
Úterý 17. listopad 2020, SH Jižní Město
Extraliga žen, 22. kolo
FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
17.11.
MITEL Florbalová akademie MB
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 21. listopad 2020, Nová MSH Mladá Boleslav
Extraliga žen, 10. kolo
MITEL Florbalová akademie MB
21.11.
1. SC TEMPISH Vítkovice
Panthers Praha
Sobota 28. listopad 2020
Extraliga žen, 11. kolo
Panthers Praha
28.11.
MITEL Florbalová akademie MB

prosinec 2020

FbŠ Bohemians
Sobota 5. prosinec 2020, Nová MSH Mladá Boleslav
Extraliga žen, 12. kolo
MITEL Florbalová akademie MB
5.12.
FbŠ Bohemians
K1 Florbal Židenice
Neděle 13. prosinec 2020, MSH Vodova Brno
Extraliga žen, 13. kolo
K1 Florbal Židenice
13.12.
MITEL Florbalová akademie MB
FBC ČPP OSTRAVA
Sobota 19. prosinec 2020, ČPP Aréna Ostrava
Extraliga žen, 14. kolo
FBC ČPP OSTRAVA
19.12.
MITEL Florbalová akademie MB

leden 2021

Bulldogs Brno
Sobota 9. leden 2021, Nová MSH Mladá Boleslav
Extraliga žen, 15. kolo
MITEL Florbalová akademie MB
9.1.
Bulldogs Brno
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Neděle 17. leden 2021, SH Jižní Město
Extraliga žen, 16. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
17.1.
MITEL Florbalová akademie MB
KM automatik FBK Jičín
Sobota 23. leden 2021, Nová MSH Mladá Boleslav
Extraliga žen, 17. kolo
MITEL Florbalová akademie MB
23.1.
KM automatik FBK Jičín
Tatran Střešovice
Sobota 30. leden 2021, STODOLA Aréna Střešovice
Extraliga žen, 18. kolo
Tatran Střešovice
30.1.
MITEL Florbalová akademie MB

únor 2021

FBS Olomouc
Sobota 13. únor 2021, Nová MSH Mladá Boleslav
Extraliga žen, 19. kolo
MITEL Florbalová akademie MB
13.2.
FBS Olomouc
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 20. únor 2021, SC Dubina Ostrava
Extraliga žen, 20. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
20.2.
MITEL Florbalová akademie MB
Panthers Praha
Sobota 27. únor 2021, Nová MSH Mladá Boleslav
Extraliga žen, 21. kolo
MITEL Florbalová akademie MB
27.2.
Panthers Praha