Muži

září 2020

FBC Panthers Liberec
Neděle 13. září 2020, 16:00, Hala míčových sportů Liberec
Divize , 1. kolo
FBC Panthers Liberec
9:6
Florbalová akademie MB
FbC Hradec Králové
Sobota 19. září 2020, 20:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize , 2. kolo
Florbalová akademie MB
2:6
FbC Hradec Králové
FLORBAL JABLONEC
Sobota 26. září 2020, 18:00, MSH Jablonec n. N.
Divize , 3. kolo
FLORBAL JABLONEC
2:8
Florbalová akademie MB

říjen 2020

FBC Liberec B
Neděle 11. říjen 2020, 18:00, SH ZŠ Dobiášova Liberec
Divize , 5. kolo
FBC Liberec B
4:5
po prodl.
Florbalová akademie MB
TJ Sokol Koberovy
Sobota 17. říjen 2020, 20:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize , 6. kolo
Florbalová akademie MB
17.10.
TJ Sokol Koberovy
Prague Tigers
Neděle 18. říjen 2020, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize , 4. kolo
Florbalová akademie MB
18.10.
Prague Tigers
FBŠ Všestary
Sobota 31. říjen 2020, 18:00, SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Divize , 7. kolo
FBŠ Všestary
31.10.
Florbalová akademie MB

listopad 2020

SCC SEMILY
Sobota 7. listopad 2020
Divize , 8. kolo
Florbalová akademie MB
7.11.
SCC SEMILY
Panthers Praha B
Sobota 14. listopad 2020, SH ZŠ Rudná
Divize , 9. kolo
Panthers Praha B
14.11.
Florbalová akademie MB
Floorball Club FALCON
Sobota 21. listopad 2020
Divize , 10. kolo
Florbalová akademie MB
21.11.
Floorball Club FALCON
KM automatik FBK Jičín
Sobota 28. listopad 2020
Divize , 11. kolo
Florbalová akademie MB
28.11.
KM automatik FBK Jičín

prosinec 2020

FbC Hradec Králové
Sobota 5. prosinec 2020, SH Předměřice n. L.
Divize , 12. kolo
FbC Hradec Králové
5.12.
Florbalová akademie MB
FLORBAL JABLONEC
Sobota 12. prosinec 2020
Divize , 13. kolo
Florbalová akademie MB
12.12.
FLORBAL JABLONEC
Prague Tigers
Sobota 19. prosinec 2020
Divize , 14. kolo
Prague Tigers
19.12.
Florbalová akademie MB

leden 2021

FBC Liberec B
Sobota 9. leden 2021
Divize , 15. kolo
Florbalová akademie MB
9.1.
FBC Liberec B
TJ Sokol Koberovy
Neděle 17. leden 2021, SC Železný Brod
Divize , 16. kolo
TJ Sokol Koberovy
17.1.
Florbalová akademie MB
FBŠ Všestary
Sobota 23. leden 2021
Divize , 17. kolo
Florbalová akademie MB
23.1.
FBŠ Všestary
SCC SEMILY
Sobota 30. leden 2021, SH Jilemnice
Divize , 18. kolo
SCC SEMILY
30.1.
Florbalová akademie MB

únor 2021

Panthers Praha B
Sobota 6. únor 2021
Divize , 19. kolo
Florbalová akademie MB
6.2.
Panthers Praha B
Floorball Club FALCON
Sobota 13. únor 2021, SH Gymnázium Mělník
Divize , 20. kolo
Floorball Club FALCON
13.2.
Florbalová akademie MB
KM automatik FBK Jičín
Neděle 21. únor 2021, Sportovní areál Jičín
Divize , 21. kolo
KM automatik FBK Jičín
21.2.
Florbalová akademie MB
FBC Panthers Liberec
Sobota 27. únor 2021
Divize , 22. kolo
Florbalová akademie MB
27.2.
FBC Panthers Liberec