Muži

září 2021

Floorball Club FALCON
Sobota 11. září 2021, 17:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 1. kolo
Florbalová akademie MB
5:3
Floorball Club FALCON
Prague Tigers
Sobota 18. září 2021, 18:00, SH Čakovice
Divize, 2. kolo
Prague Tigers
19:3
Florbalová akademie MB
FBC Liberec B
Sobota 25. září 2021, 14:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 3. kolo
Florbalová akademie MB
25.9.
FBC Liberec B

říjen 2021

TJ Sokol Královské Vinohrady B
Neděle 3. říjen 2021, 17:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 4. kolo
Florbalová akademie MB
3.10.
TJ Sokol Královské Vinohrady B
SCC SEMILY
Sobota 9. říjen 2021, 19:00, SH Jilemnice
Divize, 5. kolo
SCC SEMILY
9.10.
Florbalová akademie MB
FLORBAL JABLONEC
Neděle 17. říjen 2021, 17:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 6. kolo
Florbalová akademie MB
17.10.
FLORBAL JABLONEC
KM automatik FBK Jičín
Sobota 23. říjen 2021, 17:30, Sportovní areál Jičín
Divize, 7. kolo
KM automatik FBK Jičín
23.10.
Florbalová akademie MB

listopad 2021

Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 6. listopad 2021, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 8. kolo
Florbalová akademie MB
6.11.
Orel Rtyně v Podkrkonoší
FBC Panthers Liberec
Sobota 13. listopad 2021, Hala míčových sportů Liberec
Divize, 9. kolo
FBC Panthers Liberec
13.11.
Florbalová akademie MB
TJ Sokol Koberovy
Sobota 20. listopad 2021, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 10. kolo
Florbalová akademie MB
20.11.
TJ Sokol Koberovy
FBC Kutná Hora
Neděle 28. listopad 2021, SH Kutná Hora Klimeška
Divize, 11. kolo
FBC Kutná Hora
28.11.
Florbalová akademie MB

prosinec 2021

Prague Tigers
Neděle 5. prosinec 2021, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 12. kolo
Florbalová akademie MB
5.12.
Prague Tigers
FBC Liberec B
Sobota 11. prosinec 2021, SH ZŠ Dobiášova Liberec
Divize, 13. kolo
FBC Liberec B
11.12.
Florbalová akademie MB
TJ Sokol Královské Vinohrady B
Neděle 19. prosinec 2021, TJ Sokol Vinohrady
Divize, 14. kolo
TJ Sokol Královské Vinohrady B
19.12.
Florbalová akademie MB

leden 2022

SCC SEMILY
Neděle 9. leden 2022, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 15. kolo
Florbalová akademie MB
9.1.
SCC SEMILY
FLORBAL JABLONEC
Sobota 15. leden 2022, MSH Jablonec n. N.
Divize, 16. kolo
FLORBAL JABLONEC
15.1.
Florbalová akademie MB
KM automatik FBK Jičín
Sobota 22. leden 2022, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 17. kolo
Florbalová akademie MB
22.1.
KM automatik FBK Jičín
Orel Rtyně v Podkrkonoší
Sobota 29. leden 2022, SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
Divize, 18. kolo
Orel Rtyně v Podkrkonoší
29.1.
Florbalová akademie MB

únor 2022

FBC Panthers Liberec
Sobota 5. únor 2022, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 19. kolo
Florbalová akademie MB
5.2.
FBC Panthers Liberec
TJ Sokol Koberovy
Neděle 13. únor 2022, SC Železný Brod
Divize, 20. kolo
TJ Sokol Koberovy
13.2.
Florbalová akademie MB
FBC Kutná Hora
Neděle 20. únor 2022, Nová MSH Mladá Boleslav
Divize, 21. kolo
Florbalová akademie MB
20.2.
FBC Kutná Hora
Floorball Club FALCON
Sobota 26. únor 2022, SH Gymnázium Mělník
Divize, 22. kolo
Floorball Club FALCON
26.2.
Florbalová akademie MB