Junioři

říjen 2021

FbŠ Bohemians B
Neděle 3. říjen 2021, 12:40, SH TJ Kobylisy
3. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
Florbalová akademie MB
2:5
FbŠ Bohemians B
FBK Fat Pipe Vosy Praha
Neděle 3. říjen 2021, 15:00, SH TJ Kobylisy
3. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
FBK Fat Pipe Vosy Praha
3:2
Florbalová akademie MB
FBC Kutná Hora
Sobota 16. říjen 2021, 10:10, Nová MSH Mladá Boleslav
3. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo
FBC Kutná Hora
6:2
Florbalová akademie MB
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Sobota 16. říjen 2021, 13:40, Nová MSH Mladá Boleslav
3. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo
Florbalová akademie MB
7:3
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Panthers Praha C
Neděle 31. říjen 2021, 10:10, ZŠ Jiráskova Benešov
3. liga juniorů - skupina 3, 3. kolo
Panthers Praha C
31.10.
Florbalová akademie MB
SK Florbal Benešov
Neděle 31. říjen 2021, 13:40, ZŠ Jiráskova Benešov
3. liga juniorů - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MB
31.10.
SK Florbal Benešov

listopad 2021

Viking TJ Kobylisy B
Sobota 27. listopad 2021, TJ Radlice
3. liga juniorů - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MB
27.11.
Viking TJ Kobylisy B
FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
Sobota 27. listopad 2021, TJ Radlice
3. liga juniorů - skupina 3, 4. kolo
FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
27.11.
Florbalová akademie MB

prosinec 2021

Horní Počernice Orka B
Sobota 11. prosinec 2021, SH Chýně
3. liga juniorů - skupina 3, 5. kolo
Horní Počernice Orka B
11.12.
Florbalová akademie MB

leden 2022

FBK Fat Pipe Vosy Praha
Neděle 16. leden 2022, Hala Borky
3. liga juniorů - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB
16.1.
FBK Fat Pipe Vosy Praha
FbŠ Bohemians B
Neděle 16. leden 2022, Hala Borky
3. liga juniorů - skupina 3, 6. kolo
FbŠ Bohemians B
16.1.
Florbalová akademie MB
FBC Kutná Hora
Sobota 29. leden 2022, SH TJ Kobylisy
3. liga juniorů - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB
29.1.
FBC Kutná Hora
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Sobota 29. leden 2022, SH TJ Kobylisy
3. liga juniorů - skupina 3, 7. kolo
TEXAS LONGHORNS DDM P6
29.1.
Florbalová akademie MB

únor 2022

SK Florbal Benešov
Neděle 20. únor 2022, SH Kutná Hora Klimeška
3. liga juniorů - skupina 3, 8. kolo
SK Florbal Benešov
20.2.
Florbalová akademie MB
Panthers Praha C
Neděle 20. únor 2022, SH Kutná Hora Klimeška
3. liga juniorů - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB
20.2.
Panthers Praha C

březen 2022

Viking TJ Kobylisy B
Sobota 5. březen 2022, TJ Radlice
3. liga juniorů - skupina 3, 9. kolo
Viking TJ Kobylisy B
5.3.
Florbalová akademie MB
FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
Sobota 5. březen 2022, TJ Radlice
3. liga juniorů - skupina 3, 9. kolo
Florbalová akademie MB
5.3.
FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové

duben 2022

Horní Počernice Orka B
Neděle 3. duben 2022, Exe Sport Arena
3. liga juniorů - skupina 3, 10. kolo
Florbalová akademie MB
3.4.
Horní Počernice Orka B