Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

Dnes v 17 hodin vstoupily do boje naše ženy a vedly si statečně, nicméně prohrály 3:5.
Během první třetiny si hráčky FBS Olomouc vypracovaly tříbrankový náskok, ale naše ženy to nezabalily a díky Karolíně Janatkové v prostřední části a Kateřině Kvapilové na začátku třetí třetiny snížily náskok soupeře o jednu branku. Nicméně poté naše ženy inkasovaly ve vlastní přesilové hře, a to se ukázalo jako rozhodující faktor celého utkání. Olomouc poté odskočila opět na rozdíl tří branek. Utkání však 7 a půl minuty před koncem zdramatizovala Marcela Urbanová, ale vyrovnat náš tým již nedokázal ani při hře bez brankářky. Takže utkání skončilo poměrem 3:5.
Nejlepšími hráčkami utkání byly vyhlášeny Marcela Urbanová za náš tým a za FBS Olomouc brankářka Nikola Dlouhá.
Pozápasové rozhovory s nejlepšími hráčkami a trenéry obou týmů zde: