V sobotu čeká na naše ženy první zápas čtvrtfinálové série play-off a ty můžeš být u toho.
Utkání 4. kola 1. ligy žen mezi Florbalovou akademií MB a Prague Tigers Nehvizdy se odehraje 24. 09. 2023 od 17.00 h v Nové MSH Mladá Boleslav.
Připomínáme blížící se konec přihlašování na Celoklubové soustředění. Zbývá posledních zhruba 35 volných míst k naplnění celkové kapacity (150).
Včera bylo v členské sekci otevřeno přihlašování na událost CELOKLUBOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ. Těšíme se na Vás. :-)
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FAT PIPE Tigers Start98 | 67 | |
2 | Florbal Chomutov | 60 | |
3 | Prague Tigers Nehvizdy | 59 | |
4 | TJ Sokol Královské Vinohrady | 59 | |
5 | BLACK ANGELS | 58 | |
6 | FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň | 50 | |
7 | MITEL Florbalová akademie MB | 39 | |
8 | ACEMA Sparta Praha | 35 | |
9 | Panthers Praha | 34 | |
10 | SK Meťák České Budějovice | 31 | |
11 | Florbal Ústí | 17 | |
12 | TJ Sokol Nové Strašecí | 17 | |
13 | FBC Česká Lípa | 17 | |
14 | Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn | 3 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 71 | |
2 | PSN Tatran Střešovice | 58 | |
3 | FbŠ Bohemians | 55 | |
4 | Florbalová akademie MB | 37 | |
5 | BLACK ANGELS | 34 | |
6 | ACEMA Sparta Praha | 30 | |
7 | FAT PIPE Tigers Start98 | 21 | |
8 | FBŠ SLAVIA Plzeň | 12 | |
9 | SK Dvojka Praha | 6 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | ||
2 | Tatran Střešovice | ||
3 | ACEMA Sparta Praha | ||
4 | FbŠ Bohemians zelené | ||
5 | Florbalová akademie MB | ||
6 | FATPIPE Tigers Start98 Kunratice | ||
7 | BLACK ANGELS | ||
8 | TJ Sokol Nové Strašecí | ||
9 | Wizards DDM SO Praha 10 | ||
10 | Prague Tigers Nehvizdy | ||
11 | TJ Sokol Královské Vinohrady | ||
12 | SK Dvojka Praha D | ||
13 | Rudná Panthers Praha BLACK | ||
14 | SPORT CLUB Klatovy | ||
15 | Sklo Bohemia Světlá n/S | ||
16 | FbŠ Bohemians bílé | ||
17 | Kanonýři Kladno | ||
18 | FBC Kutná Hora | ||
19 | FBC Žraloci Příbram | ||
20 | Rudná Panthers Praha WHITE |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | SK Dvojka Praha | ||
2 | TJ Sokol Královské Vinohrady | ||
3 | BLACK ANGELS | ||
4 | FbŠ Bohemians bílé | ||
5 | Florbalová akademie MB - bílé | ||
6 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | ||
7 | Prague Tigers Nehvizdy | ||
8 | FBC Kutná Hora | ||
9 | Rudná Panthers Praha | ||
10 | FbŠ Bohemians zelené | ||
11 | FATPIPE Tigers Start98 Kunratice | ||
12 | SummerCamps Tatran Střešovice | ||
13 | Florbalová akademie MB - modré | ||
14 | TJ Sokol Nové Strašecí | ||
15 | ACEMA Sparta Praha |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Crazy girls FBC Liberec B | 48 | |
2 | TEXAS LONGHORNS | 40 | |
3 | FbK Neveklov | 38 | |
4 | FBC Žraloci Příbram | 35 | |
5 | Panthers Praha CIRKUS | 34 | |
6 | FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky | 32 | |
7 | Florbalová akademie MB C OB | 28 | |
8 | USK Slavia Liberec | 16 | |
9 | ACEMA Sparta Praha B | 13 | |
10 | FAT PIPE Start98 C | 9 | |
11 | FBC Rakovník | 7 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Tatran Střešovice B | 51 | |
2 | TJ Sokol Královské Vinohrady B | 46 | |
3 | Kanonýři Kladno | 32 | |
4 | Wizards DDM SO Praha 10 | 31 | |
5 | Panthers Praha B | 29 | |
6 | Viking TJ Kobylisy | 27 | |
7 | FbŠ Bohemians B | 27 | |
8 | FAT PIPE Start98 B | 22 | |
9 | Prague Tigers Nehvizdy B | 15 | |
10 | FBC Slavia Praha | 12 | |
11 | Florbalová akademie MB B | 8 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 53 | |
2 | Florbal Primátor Náchod B | 47 | |
3 | Floorball Club FALCON | 43 | |
4 | ACEMA Sparta Praha U23 B | 37 | |
5 | T.K.S. TJ Turnov | 36 | |
6 | FBC Slavia Praha | 31 | |
7 | TJ Sokol Dvůr Králové nL | 31 | |
8 | FLORBAL JABLONEC | 31 | |
9 | Florbalová akademie MB | 29 | |
10 | Finance Novák FBK Jičín | 26 | |
11 | FBC Panthers Liberec | 25 | |
12 | FBC Liberec B | 7 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | ACEMA Sparta Praha D | 45 | |
2 | FBC Kutná Hora | 43 | |
3 | OLYMP FLORBAL | 39 | |
4 | SK Florbal Benešov | 39 | |
5 | FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové | 35 | |
6 | BLACK ANGELS B | 24 | |
7 | Florbalová akademie MB | 20 | |
8 | FBC Draci Říčany B | 16 | |
9 | FAT PIPE Start98 | 13 | |
10 | Florbal Neratovice | 8 | |
11 | TEXAS LONGHORNS DDM P6 | 6 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Florbalová akademie MB | 48 | |
2 | ACEMA Sparta Praha BLACK | 46 | |
3 | FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové | 43 | |
4 | FBC Slavia Praha | 35 | |
5 | Wizards DDM SO Praha 10 B | 28 | |
6 | TJ Sokol Petrovice I. | 26 | |
7 | Tigers TJ Sokol Nehvizdy Orka | 16 | |
8 | Florbal Neratovice | 15 | |
9 | Floor Maniacs Mělník | 13 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | ||
2 | Autonapronajem Tatran Střešovice | ||
3 | Panthers Praha BLACK | ||
4 | Předvýběr.CZ Florbal MB Black | ||
5 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | ||
6 | Wizards DDM SO Praha 10 | ||
7 | ACEMA Sparta Praha BLUE | ||
8 | OLYMP FLORBAL Zeus | ||
9 | BLACK ANGELS | ||
10 | SK Florbal Benešov | ||
11 | Kanonýři Kladno modří | ||
12 | FAT PIPE Start98 Kunratice | ||
13 | TJ Sokol Královské Vinohrady | ||
14 | T.B.C. Králův Dvůr | ||
15 | OC Šestka Tatran Střešovice | ||
16 | FBC Draci Říčany | ||
17 | Viking TJ Kobylisy | ||
18 | ACEMA Sparta Praha RED | ||
19 | FbŠ Bohemians Praha 4 zelení | ||
20 | FBC Pitbulls Kolín - zlatí | ||
21 | Prague Tigers | ||
22 | FBC Kutná Hora - černí | ||
23 | Floorball Club FALCON black | ||
24 | Kanonýři Kladno bílí | ||
25 | OLYMP FLORBAL Achilles | ||
26 | FBC Slavia Praha | ||
27 | DDM Horní Počernice Orka | ||
28 | Florbalová akademie MB | ||
29 | Kralupy Wolves | ||
30 | Panthers Praha WHITE | ||
31 | Florbal MB Akademie Luštěnice | ||
32 | Orka Čelákovice | ||
33 | Sokol Rudná | ||
34 | BUTCHIS | ||
35 | FAT PIPE Traverza | ||
36 | Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. | ||
37 | SK Dvojka Praha | ||
38 | FBK Fat Pipe Vosy Praha |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Florbal Jesenice | ||
2 | ACEMA Sparta Praha RED | ||
3 | OC Šestka Tatran Střešovice | ||
4 | SK Alien Nation Černošice | ||
5 | BLACK ANGELS 2012 | ||
6 | Prague Tigers White | ||
7 | Kanonýři Kladno bílí | ||
8 | FbŠ Bohemians Praha 4 zelení | ||
9 | T.J. Sokol Šestajovice | ||
10 | Předvýběr.CZ Florbal MB Black | ||
11 | Kanonýři Kladno modří | ||
12 | BUTCHIS | ||
13 | FBC Pitbulls Kolín - zlatí | ||
14 | Floorball Club FALCON black | ||
15 | T.B.C. Králův Dvůr | ||
16 | DDM Horní Počernice Orka | ||
17 | Naturevia Tatran Střešovice | ||
18 | Viking TJ Kobylisy | ||
19 | FBC Slavia Praha | ||
20 | TJ Sokol Dobříš | ||
21 | FBC Kutná Hora | ||
22 | ACEMA Sparta Praha BLUE | ||
23 | TJ Sokol Královské Vinohrady | ||
24 | Wizards DDM SO Praha 10 | ||
25 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | ||
26 | BLACK ANGELS 2011 | ||
27 | Sokol Rudná | ||
28 | FBC STŘELCI UNHOŠŤ | ||
29 | Kralupy Wolves | ||
30 | Orka Čelákovice black | ||
31 | OLYMP FLORBAL Zeus | ||
32 | FBC Draci bílí | ||
33 | Panthers Praha BLACK | ||
34 | SK Dvojka Praha | ||
35 | FAT PIPE Start98 Kunratice | ||
36 | OLYMP FLORBAL Apollon | ||
37 | SK Florbal Benešov modří | ||
38 | FBK Fat Pipe Vosy Praha | ||
39 | FAT PIPE Traverza Chodov | ||
40 | Florbalová akademie MB | ||
41 | FbŠ Bohemians Praha 4 černí |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | LEV LYSÁ | ||
2 | Předvýběr.CZ Florbal MB White | ||
3 | Předvýběr.CZ Florbal MB Black | ||
4 | Tatran Střešovice | ||
5 | Floorball Club FALCON black | ||
6 | Orka Čelákovice | ||
7 | OLYMP FLORBAL Herkules | ||
8 | Prague Tigers Grey | ||
9 | Tigers TJ Sokol Nehvizdy | ||
10 | Florbal Jesenice | ||
11 | Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. | ||
12 | Wizards DDM SO Praha 10 orange | ||
13 | FbŠ Bohemians Praha 4 černí | ||
14 | FAT PIPE Start98 Kunratice | ||
15 | FAT PIPE Traverza Chodov | ||
16 | FBC Kutná Hora - bílí | ||
17 | OLYMP FLORBAL Apollon | ||
18 | BLACK ANGELS 2013 | ||
19 | FBC Pitbulls Kolín - černí | ||
20 | Předvýběr.CZ Florbal MB Blue | ||
21 | FBC Draci bílí | ||
22 | TJ Sokol Petrovice I. | ||
23 | XPS Network Tatran Střešovice | ||
24 | DDM Horní Počernice Orka | ||
25 | OLYMP FLORBAL Poseidon | ||
26 | SK Dvojka Praha - žlutí | ||
27 | Florbalová akademie MB D | ||
28 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | ||
29 | FBC Draci modří | ||
30 | FBC Kutná Hora - černí | ||
31 | Wizards DDM SO Praha 10 grey | ||
32 | ACEMA Sparta Praha YELLOW | ||
33 | FBC Pitbulls Kolín - zlatí | ||
34 | Floorball Club FALCON blue | ||
35 | Florbalová akademie MB B | ||
36 | Prague Tigers White | ||
37 | ACEMA Sparta Praha WHITE | ||
38 | Prague Tigers Orange | ||
39 | BLACK ANGELS 2014 | ||
40 | SK Dvojka Praha - zelení | ||
41 | Florbalová akademie MB C | ||
42 | Viking TJ Kobylisy | ||
43 | FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní | ||
44 | FBK Fat Pipe Vosy Praha | ||
45 | Viking TJ Kobylisy B | ||
46 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue | ||
47 | Florbalová akademie MB | ||
48 | T.J. Sokol Šestajovice | ||
49 | FAT PIPE Traverza Mukařov | ||
50 | SK Florbal Benešov |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FbŠ Bohemians Praha 4 černí | ||
2 | FAT PIPE Traverza Chodov | ||
3 | FBC Draci bílí | ||
4 | Tigers TJ Sokol Nehvizdy | ||
5 | Viking TJ Kobylisy | ||
6 | ACEMA Sparta Praha BLACK | ||
7 | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | ||
8 | Florbalová akademie MB - bílí | ||
9 | BLACK ANGELS 2015 | ||
10 | Florbalová akademie MB- zelení | ||
11 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | ||
12 | FBK Fat Pipe Vosy Praha | ||
13 | Floorball Club FALCON black | ||
14 | Prague Tigers Orange | ||
15 | ACEMA Sparta Praha BLUE | ||
16 | FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní | ||
17 | Orka Čelákovice | ||
18 | Florbal MB Akademie Kosmonosy | ||
19 | Předvýběr.CZ Florbal MB Black | ||
20 | OLYMP FLORBAL Achilles | ||
21 | SK Florbal Benešov | ||
22 | Předvýběr.CZ Florbal MB Blue | ||
23 | FBC Draci modří | ||
24 | DDM Horní Počernice Orka | ||
25 | Floorball Club FALCON blue | ||
26 | FBC Pitbulls Kolín - zlatí | ||
27 | Florbalová akademie MB - modří | ||
28 | Wizards DDM SO Praha 10 orange | ||
29 | BLACK ANGELS MINI | ||
30 | OC Šestka Tatran Střešovice | ||
31 | Prague Tigers White | ||
32 | Předvýběr.CZ Florbal MB White | ||
33 | FBC Pitbulls Kolín - černí | ||
34 | Tatran Střešovice | ||
35 | Prague Tigers Black DDM Praha 6 | ||
36 | FBC Kutná Hora - černí | ||
37 | Prague Tigers Grey | ||
38 | Florbal Jesenice | ||
39 | FBC Kutná Hora - bílí | ||
40 | Wizards DDM SO Praha 10 white |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FbŠ Bohemians Praha 4 černí | ||
2 | FAT PIPE Traverza Chodov | ||
3 | FBC Draci bílí | ||
4 | Tigers TJ Sokol Nehvizdy | ||
5 | Viking TJ Kobylisy | ||
6 | ACEMA Sparta Praha BLACK | ||
7 | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | ||
8 | Florbalová akademie MB - bílí | ||
9 | BLACK ANGELS 2015 | ||
10 | Florbalová akademie MB- zelení | ||
11 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | ||
12 | FBK Fat Pipe Vosy Praha | ||
13 | Floorball Club FALCON black | ||
14 | Prague Tigers Orange | ||
15 | ACEMA Sparta Praha BLUE | ||
16 | FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní | ||
17 | Orka Čelákovice | ||
18 | Florbal MB Akademie Kosmonosy | ||
19 | Předvýběr.CZ Florbal MB Black | ||
20 | OLYMP FLORBAL Achilles | ||
21 | SK Florbal Benešov | ||
22 | Předvýběr.CZ Florbal MB Blue | ||
23 | FBC Draci modří | ||
24 | DDM Horní Počernice Orka | ||
25 | Floorball Club FALCON blue | ||
26 | FBC Pitbulls Kolín - zlatí | ||
27 | Florbalová akademie MB - modří | ||
28 | Wizards DDM SO Praha 10 orange | ||
29 | BLACK ANGELS MINI | ||
30 | OC Šestka Tatran Střešovice | ||
31 | Prague Tigers White | ||
32 | Předvýběr.CZ Florbal MB White | ||
33 | FBC Pitbulls Kolín - černí | ||
34 | Tatran Střešovice | ||
35 | Prague Tigers Black DDM Praha 6 | ||
36 | FBC Kutná Hora - černí | ||
37 | Prague Tigers Grey | ||
38 | Florbal Jesenice | ||
39 | FBC Kutná Hora - bílí | ||
40 | Wizards DDM SO Praha 10 white |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Tatran Střešovice | ||
2 | ACEMA Sparta Praha BARR | ||
3 | OLYMP FLORBAL Poseidon | ||
4 | TJ Sokol Dobříš | ||
5 | FbC Red Dragons Hořovice | ||
6 | Florbal Pro Beroun | ||
7 | FBC Rakovník | ||
8 | TEXAS LONGHORNS DDM P6 | ||
9 | Blue Horses Stochov | ||
10 | Floor Maniacs Mělník | ||
11 | Panthers Praha RED | ||
12 | SK Alien Nation | ||
13 | SummerCamps Tatran Střešovice | ||
14 | FBC Žraloci Příbram | ||
15 | Kanonýři Kladno černí | ||
16 | FbC Barracudas Slaný | ||
17 | Buldoci Radotín - Davle | ||
18 | T.B.C. Králův Dvůr blue |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | BLACK ANGELS | 43 | |
2 | Crazy Boys FBC Liberec | 40 | |
3 | Tatran Střešovice | 38 | |
4 | FBC DDM Kati Legends Kadaň | 30 | |
5 | Florbalová akademie MB | 30 | |
6 | SSK Future - 07D 80Y5 | 24 | |
7 | LEV LITOLICA LYSÁ | 18 | |
8 | DDM Stod - Pohodový 100D | 14 | |
9 | FBC Medvědi Severu Česká Lípa | 14 | |
10 | FBC Česká Lípa | 7 | |
11 | Panthers Praha | 4 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | LEV LYSÁ | ||
2 | Předvýběr.CZ Florbal MB White | ||
3 | Předvýběr.CZ Florbal MB Black | ||
4 | Tatran Střešovice | ||
5 | Floorball Club FALCON black | ||
6 | Orka Čelákovice | ||
7 | OLYMP FLORBAL Herkules | ||
8 | Prague Tigers Grey | ||
9 | Tigers TJ Sokol Nehvizdy | ||
10 | Florbal Jesenice | ||
11 | Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. | ||
12 | Wizards DDM SO Praha 10 orange | ||
13 | FbŠ Bohemians Praha 4 černí | ||
14 | FAT PIPE Start98 Kunratice | ||
15 | FAT PIPE Traverza Chodov | ||
16 | FBC Kutná Hora - bílí | ||
17 | OLYMP FLORBAL Apollon | ||
18 | BLACK ANGELS 2013 | ||
19 | FBC Pitbulls Kolín - černí | ||
20 | Předvýběr.CZ Florbal MB Blue | ||
21 | FBC Draci bílí | ||
22 | TJ Sokol Petrovice I. | ||
23 | XPS Network Tatran Střešovice | ||
24 | DDM Horní Počernice Orka | ||
25 | OLYMP FLORBAL Poseidon | ||
26 | SK Dvojka Praha - žlutí | ||
27 | Florbalová akademie MB D | ||
28 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | ||
29 | FBC Draci modří | ||
30 | FBC Kutná Hora - černí | ||
31 | Wizards DDM SO Praha 10 grey | ||
32 | ACEMA Sparta Praha YELLOW | ||
33 | FBC Pitbulls Kolín - zlatí | ||
34 | Floorball Club FALCON blue | ||
35 | Florbalová akademie MB B | ||
36 | Prague Tigers White | ||
37 | ACEMA Sparta Praha WHITE | ||
38 | Prague Tigers Orange | ||
39 | BLACK ANGELS 2014 | ||
40 | SK Dvojka Praha - zelení | ||
41 | Florbalová akademie MB C | ||
42 | Viking TJ Kobylisy | ||
43 | FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní | ||
44 | FBK Fat Pipe Vosy Praha | ||
45 | Viking TJ Kobylisy B | ||
46 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue | ||
47 | Florbalová akademie MB | ||
48 | T.J. Sokol Šestajovice | ||
49 | FAT PIPE Traverza Mukařov | ||
50 | SK Florbal Benešov |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | LEV LYSÁ | ||
2 | Předvýběr.CZ Florbal MB White | ||
3 | Předvýběr.CZ Florbal MB Black | ||
4 | Tatran Střešovice | ||
5 | Floorball Club FALCON black | ||
6 | Orka Čelákovice | ||
7 | OLYMP FLORBAL Herkules | ||
8 | Prague Tigers Grey | ||
9 | Tigers TJ Sokol Nehvizdy | ||
10 | Florbal Jesenice | ||
11 | Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. | ||
12 | Wizards DDM SO Praha 10 orange | ||
13 | FbŠ Bohemians Praha 4 černí | ||
14 | FAT PIPE Start98 Kunratice | ||
15 | FAT PIPE Traverza Chodov | ||
16 | FBC Kutná Hora - bílí | ||
17 | OLYMP FLORBAL Apollon | ||
18 | BLACK ANGELS 2013 | ||
19 | FBC Pitbulls Kolín - černí | ||
20 | Předvýběr.CZ Florbal MB Blue | ||
21 | FBC Draci bílí | ||
22 | TJ Sokol Petrovice I. | ||
23 | XPS Network Tatran Střešovice | ||
24 | DDM Horní Počernice Orka | ||
25 | OLYMP FLORBAL Poseidon | ||
26 | SK Dvojka Praha - žlutí | ||
27 | Florbalová akademie MB D | ||
28 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | ||
29 | FBC Draci modří | ||
30 | FBC Kutná Hora - černí | ||
31 | Wizards DDM SO Praha 10 grey | ||
32 | ACEMA Sparta Praha YELLOW | ||
33 | FBC Pitbulls Kolín - zlatí | ||
34 | Floorball Club FALCON blue | ||
35 | Florbalová akademie MB B | ||
36 | Prague Tigers White | ||
37 | ACEMA Sparta Praha WHITE | ||
38 | Prague Tigers Orange | ||
39 | BLACK ANGELS 2014 | ||
40 | SK Dvojka Praha - zelení | ||
41 | Florbalová akademie MB C | ||
42 | Viking TJ Kobylisy | ||
43 | FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní | ||
44 | FBK Fat Pipe Vosy Praha | ||
45 | Viking TJ Kobylisy B | ||
46 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue | ||
47 | Florbalová akademie MB | ||
48 | T.J. Sokol Šestajovice | ||
49 | FAT PIPE Traverza Mukařov | ||
50 | SK Florbal Benešov |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Tatran Střešovice | ||
2 | ACEMA Sparta Praha BARR | ||
3 | OLYMP FLORBAL Poseidon | ||
4 | TJ Sokol Dobříš | ||
5 | FbC Red Dragons Hořovice | ||
6 | Florbal Pro Beroun | ||
7 | FBC Rakovník | ||
8 | TEXAS LONGHORNS DDM P6 | ||
9 | Blue Horses Stochov | ||
10 | Floor Maniacs Mělník | ||
11 | Panthers Praha RED | ||
12 | SK Alien Nation | ||
13 | SummerCamps Tatran Střešovice | ||
14 | FBC Žraloci Příbram | ||
15 | Kanonýři Kladno černí | ||
16 | FbC Barracudas Slaný | ||
17 | Buldoci Radotín - Davle | ||
18 | T.B.C. Králův Dvůr blue |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Florbalová akademie MB | 37 | |
2 | Tatran Střešovice B | 34 | |
3 | FBC Dobruška | 28 | |
4 | FAT PIPE Tigers Start98 | 22 | |
5 | Finance Novák FBK Jičín | 6 | |
6 | FbK Orlicko-Třebovsko | 3 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | ACEMA Sparta Praha RED | ||
2 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | ||
3 | ACEMA Sparta Praha BLUE | ||
4 | Florbalová akademie MB - bílé | ||
5 | SummerCamps Tatran Střešovice | ||
6 | FbŠ Bohemians zelené | ||
7 | TJ Sokol Nové Strašecí | ||
8 | Prague Tigers Nehvizdy | ||
9 | Florbalová akademie MB - modré | ||
10 | TJ Sokol Královské Vinohrady | ||
11 | Rudná Panthers Praha BLACK | ||
12 | FBC Kutná Hora | ||
13 | BLACK ANGELS | ||
14 | FATPIPE Tigers Start98 Kunratice | ||
15 | FbŠ Bohemians bílé |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | LEV LYSÁ | ||
2 | Předvýběr.CZ Florbal MB White | ||
3 | Předvýběr.CZ Florbal MB Black | ||
4 | Tatran Střešovice | ||
5 | Floorball Club FALCON black | ||
6 | Orka Čelákovice | ||
7 | OLYMP FLORBAL Herkules | ||
8 | Prague Tigers Grey | ||
9 | Tigers TJ Sokol Nehvizdy | ||
10 | Florbal Jesenice | ||
11 | Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. | ||
12 | Wizards DDM SO Praha 10 orange | ||
13 | FbŠ Bohemians Praha 4 černí | ||
14 | FAT PIPE Start98 Kunratice | ||
15 | FAT PIPE Traverza Chodov | ||
16 | FBC Kutná Hora - bílí | ||
17 | OLYMP FLORBAL Apollon | ||
18 | BLACK ANGELS 2013 | ||
19 | FBC Pitbulls Kolín - černí | ||
20 | Předvýběr.CZ Florbal MB Blue | ||
21 | FBC Draci bílí | ||
22 | TJ Sokol Petrovice I. | ||
23 | XPS Network Tatran Střešovice | ||
24 | DDM Horní Počernice Orka | ||
25 | OLYMP FLORBAL Poseidon | ||
26 | SK Dvojka Praha - žlutí | ||
27 | Florbalová akademie MB D | ||
28 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | ||
29 | FBC Draci modří | ||
30 | FBC Kutná Hora - černí | ||
31 | Wizards DDM SO Praha 10 grey | ||
32 | ACEMA Sparta Praha YELLOW | ||
33 | FBC Pitbulls Kolín - zlatí | ||
34 | Floorball Club FALCON blue | ||
35 | Florbalová akademie MB B | ||
36 | Prague Tigers White | ||
37 | ACEMA Sparta Praha WHITE | ||
38 | Prague Tigers Orange | ||
39 | BLACK ANGELS 2014 | ||
40 | SK Dvojka Praha - zelení | ||
41 | Florbalová akademie MB C | ||
42 | Viking TJ Kobylisy | ||
43 | FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní | ||
44 | FBK Fat Pipe Vosy Praha | ||
45 | Viking TJ Kobylisy B | ||
46 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue | ||
47 | Florbalová akademie MB | ||
48 | T.J. Sokol Šestajovice | ||
49 | FAT PIPE Traverza Mukařov | ||
50 | SK Florbal Benešov |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Tigers TJ Sokol Nehvizdy | ||
2 | LEV LYSÁ | ||
3 | Buldoci Radotín - Davle | ||
4 | Flobo Praha | ||
5 | Eduino - Sadovka | ||
6 | SK Florbal Benešov žlutí | ||
7 | XPS Network Tatran Střešovice | ||
8 | TJ Sokol Petrovice I. | ||
9 | TEXAS LONGHORNS DDM P6 | ||
10 | ACEMA Sparta Praha ORANGE | ||
11 | FBC Pitbulls Kolín - modří | ||
12 | SummerCamps Tatran Střešovice | ||
13 | Florbalová akademie MB C | ||
14 | FBC Rakovník B | ||
15 | Florbal Pro Beroun - Zdice | ||
16 | Floorball Club FALCON blue | ||
17 | FBC Pitbulls Kolín - černí | ||
18 | TJ Sokol Dobříš - modří | ||
19 | Florbal MB Akademie Kněžmost | ||
20 | Tatran Střešovice-Akademie Řepy | ||
21 | FbC Red Dragons Hořovice Balleri | ||
22 | Florbalová akademie MB B |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FbŠ Bohemians Praha 4 černí | ||
2 | FAT PIPE Traverza Chodov | ||
3 | FBC Draci bílí | ||
4 | Tigers TJ Sokol Nehvizdy | ||
5 | Viking TJ Kobylisy | ||
6 | ACEMA Sparta Praha BLACK | ||
7 | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 | ||
8 | Florbalová akademie MB - bílí | ||
9 | BLACK ANGELS 2015 | ||
10 | Florbalová akademie MB- zelení | ||
11 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV | ||
12 | FBK Fat Pipe Vosy Praha | ||
13 | Floorball Club FALCON black | ||
14 | Prague Tigers Orange | ||
15 | ACEMA Sparta Praha BLUE | ||
16 | FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní | ||
17 | Orka Čelákovice | ||
18 | Florbal MB Akademie Kosmonosy | ||
19 | Předvýběr.CZ Florbal MB Black | ||
20 | OLYMP FLORBAL Achilles | ||
21 | SK Florbal Benešov | ||
22 | Předvýběr.CZ Florbal MB Blue | ||
23 | FBC Draci modří | ||
24 | DDM Horní Počernice Orka | ||
25 | Floorball Club FALCON blue | ||
26 | FBC Pitbulls Kolín - zlatí | ||
27 | Florbalová akademie MB - modří | ||
28 | Wizards DDM SO Praha 10 orange | ||
29 | BLACK ANGELS MINI | ||
30 | OC Šestka Tatran Střešovice | ||
31 | Prague Tigers White | ||
32 | Předvýběr.CZ Florbal MB White | ||
33 | FBC Pitbulls Kolín - černí | ||
34 | Tatran Střešovice | ||
35 | Prague Tigers Black DDM Praha 6 | ||
36 | FBC Kutná Hora - černí | ||
37 | Prague Tigers Grey | ||
38 | Florbal Jesenice | ||
39 | FBC Kutná Hora - bílí | ||
40 | Wizards DDM SO Praha 10 white |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Předvýběr.CZ Florbal MB B | 59 | |
2 | Florbalová akademie MB B | 51 | |
3 | LEV LYSÁ | 34 | |
4 | FBC Pitbulls Kolín B | 32 | |
5 | SOKOL CHODOV | 27 | |
6 | FBC Merkur Praha | 24 | |
7 | SK Bruisers Dejvice | 20 | |
8 | FBC Charisma Pečky | 12 | |
9 | FBC Slavia Praha C | 11 |