Program zápasů

6. 2. 2023 - 12. 2. 2023
6. týden

Ženy

MITEL Florbalová akademie MBFBC ČPP Bystroň Group Ostrava
– : –
pá 10. 2. 2023 20:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Extraliga žen, 22. kolo
MITEL Florbalová akademie MBFAT PIPE FLORBAL CHODOV
– : –
so 11. 2. 2023 18:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Extraliga žen, 20. kolo

Starší žákyně

Florbalová akademie MBACEMA Sparta Praha
– : –
so 11. 2. 2023 9:00 @ Arena Barrandov, Liga starších žákyň - skupina 3, 8. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOVFlorbalová akademie MB
– : –
so 11. 2. 2023 10:40 @ Arena Barrandov, Liga starších žákyň - skupina 3, 8. kolo

Minižákyně

Florbalová akademie MB "2014"Florbalová akademie MB "2016"
– : –
so 11. 2. 2023 9:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga minižákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo
TJ Sokol Nové StrašecíFlorbalová akademie MB "2015"
– : –
so 11. 2. 2023 9:30 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga minižákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB "2014"Florbalová akademie MB "2015"
– : –
so 11. 2. 2023 10:15 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga minižákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo
TJ Sokol Nové StrašecíFlorbalová akademie MB "2016"
– : –
so 11. 2. 2023 10:45 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga minižákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo
TJ Sokol Nové StrašecíFlorbalová akademie MB "2014"
– : –
so 11. 2. 2023 11:30 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga minižákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Florbalová akademie MB "2015"Florbalová akademie MB "2016"
– : –
so 11. 2. 2023 12:00 @ SH ZŠ Jilemnického, Liga minižákyň 3+1 - skupina 3, 5. kolo

Elévové 2012

T.J. Sokol ŠestajoviceFlorbalová akademie MB 2012
– : –
ne 12. 2. 2023 9:40 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB 2012BUTCHIS - Black
– : –
ne 12. 2. 2023 11:40 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FBC Pitbulls Kolín:PitbulláčkovéFlorbalová akademie MB 2012
– : –
ne 12. 2. 2023 13:40 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB 2012Předvýběr.CZ Florbal MB Black
– : –
ne 12. 2. 2023 15:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo

Březno, Bělá, Bukovno

Florbalová akademie MB "BB"FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčata
– : –
ne 12. 2. 2023 10:20 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Prague Tigers GreyFlorbalová akademie MB "BB"
– : –
ne 12. 2. 2023 11:40 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.Florbalová akademie MB "BB"
– : –
ne 12. 2. 2023 13:00 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB "BB"Tigers TJ Sokol Nehvizdy
– : –
ne 12. 2. 2023 14:20 @ SH Kostelec nad Černými lesy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo

Elévové DALOVICE

Flobo PrahaFlorbalová akademie MB "Dal"
– : –
ne 12. 2. 2023 9:40 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"FBC Kutná Hora - bílí
– : –
ne 12. 2. 2023 11:40 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Orka Čelákovice BFlorbalová akademie MB "Dal"
– : –
ne 12. 2. 2023 13:40 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"Florbalová akademie MB "Mil"
– : –
ne 12. 2. 2023 15:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo

Elévové MILOVICE

Florbalová akademie MB "Mil"Orka Čelákovice B
– : –
ne 12. 2. 2023 9:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Flobo PrahaFlorbalová akademie MB "Mil"
– : –
ne 12. 2. 2023 11:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"FBC Kutná Hora - bílí
– : –
ne 12. 2. 2023 13:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Florbalová akademie MB "Dal"Florbalová akademie MB "Mil"
– : –
ne 12. 2. 2023 15:00 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
17_20221214_212829.png