Související zápasy

Florbalová akademie MB

Dorostenci: Dál vedeme 3. ligu

Tým dorostenců vede s těsným náskokem před Spartou ligovou tabulku a o víkendu jel toto umístění obhájit v zápasech 8. kola. O postřehy z výjezdu se s námi podělil trenér Petr Urban.

Za velmi chladného počasí (teploměry v autech nám ukazovaly -11 °C) jsme se vydali na Mělník, obhájit první místo v tabulce.

Florbalová akademie MB vs. TJ Sokol Petrovice I. - 7:4
Branky FAMB: Husák 2x, Šeda, Zámyslický, Drška, Homolka, Řídka,

Do prvního utkání jsme vstoupili od 9 hodin a bylo vidět, že jsme ještě ospalí. Nicméně na úvodní branku soupeře jsme v těsném závěru první třetiny dokázali odpovědět. Od druhé třetiny jsme zápas kontrolovali, když jsme si dokázali vytvořit dvougólový náskok. Po brankové přestřelce ve třetí třetině pak naši borci zvítězili jasně 7:4.

Wizards DDM SO Praha 10 B vs. Florbalová akademie MB - 5:6
Branky FAMB: Šeda 4x, Drška, Husák

Do druhého zápasu jsme vlezli do klece s Wizardy z Prahy. Nádherný florbal, který nás stál velmi mnoho sil a na jehož konci jsme stáli jako vítězové, jsme hráli velice opatrně a tahali se s Pražany o každý balónek. Střel bylo mnoho, ale netrefoval se soupeř ani my. Nakonec Michal Šeda půl minuty před koncem třetí třetiny rozhodl brankou na 6:5 pro nás a tím skončilo trápení. Z Mělníku si tak odvážíme šest bodů a zůstáváme na prvním místě tabulky s těsným náskokem před druhou Spartou.

Děkujeme soupeřům i rozhodčím, ale nejvíce divákům, našim rodičům, kteří opět opět vytvořili skvělou atmosféru, ve které se skvěle hraje!!! Díky za to.

Dorostenci FAMB, foto: Petr Urban