Související zápasy

Florbalová akademie MB

Elévky bílé: Reportáž ze 6. kola

V sobotu 13. ledna bylo na programu šesté kolo Ligy elévek 3+1 a náš tým bílých pod vedením trenéra Vládi Kopeckého vyrazil na půdu Panthers Praha. Luděk Slabý pro nás na následujících řádcích připravil krátkou reportáž o tom, jak se našim mladým nadějím dařilo.

Florbalová akademie MB bílé – Bohemians bílé 7:5 (4:3)
Branky FAMB: Mišlanová 2x, Ulmanová 2x, Kuklová, Auerová, Tondrová.

Hned první duel nabídl vysokou úroveň. Dramatické momenty se střídaly u obou branek. Bohemka těžila především z faulů našich holek. Tři branky padly po volných úderech. O vítězství boleslavských se v závěru postarala třetí formace, když dvě branky vsítila Lucie Ulmanová. Diváky zaujala především ta druhá. Volným úderem z poloviny hřiště trefila parádně horní roh branky.

Florbalová akademie MB bílé – Kutná Hora 8:4 (2:2)
Branky FAMB: Mišlanová 6x, Šneková 2x.

Soupeřky úspěšně vzdorovaly až do začátku druhého poločasu. Vítězství si vzala na starost Sabina Mišlanová, na jejíž rány ze střední vzdálenosti gólmanka Kutné Hory jednoduše nestačila.

Florbalová akademie MB bílé – Panthers Praha 3:3 (1:1)
Branky FAMB: Tondrová 2x, Mišlanová.

Zápas proti domácím Panterkám byl opět dramatický od začátku až do konce. Když ve druhé půli využila dva své brejky Adéla Tondrová vypadalo to velmi nadějně. V poslední minutě se však Panterky vypjaly ke strhujícímu finiši a dovedly zápas až do konečného nerozhodného stavu.

Florbalová akademie MB bílé – Tatran Střešovice 5:1 (4:0)
Branky FAMB: Tondrová 2x, Mišlanová 2x, Šneková.

Naše děvčata šla do posledního duelu s tím, že výhra jim zajistí prvenství v turnaji a tím i návrat do elitního koše v dalším hracím kole. Po prvním poločase bylo vše vyřízeno. Vedení 4:0 mluvilo jasnou řečí. Soupeřky se prosadily až 20 vteřin před koncem zápasu.

Elévky FAMB bílé, foto: Luděk Slabý