Na Vítkovicích skončila naše vítězná série.

Dnes nás čekala náročná cesta do Ostravy, kde naše ženy se střetly s úřadujícím mistrem z Vítkovic. Jak se utkání vyvíjelo? To se dozvíte v článku.

Hráčky Vítkovic se během dvou úvodních minut první periody dostaly do dvoubrankového vedení. Na to ale náš tým dokázal odpovědět, konkrétně Karolína Janatková dokázala využít přihrávky Marcely Urbanové a snížila na rozdíl jediné branky. Soupeřky ale dokázaly do konce třetiny přidat ještě 3 branky. Poté na začátku druhé třetiny na rozdíl tří branek snížila Marcela Urbanová po nahrávce Marie Jirkové, ale domácí dali ještě 5 branek, než se ke slovu dostala Marie Jirková po přihrávce Moniky Žapkové. 13 vteřin před koncem druhé třetiny, ale hráčky Vítkovic navýšily na 11:3 z jejich pohledu. Na začátku třetí třetiny se prosadila Petra Beránková po nahrávce Marie Jirkové. Poté soupeřky kontrovaly třemi brankami, než se prosadila Karolína Janatková. Vítkovické hráčky poté daly další branku. Na tu odpověděla Marcela Urbanová po přihrávce Petry Beránkové. Soupeř však 18 vteřin před koncem vsítil ještě jeden gól a ukazatel skóre se zastavil na výsledku 16:6 pro domácí tým.

Nejlepší hráčkou našeho týmu byla vyhlášena Marie Jirková.