Naše ženy po výborném obratu zvítězily proti FbŠ Bohemians !

Dnes v 15 hodin naše ženy rozehrály partii v Dolních Břežanech proti FbŠ Bohemians a získaly velmi cenné tři body do tabulky pravdy.

V první třetině se dostal do vedení tým FbŠ Bohemians, nicméně do přestávky vyrovnala Barbora Doležálková po přihrávce Marie Jirkové. Ve druhé třetině naše soupeřky odskočily do vedení o 2 góly, navíc neproměnily nařízené trestné střílení, které vychytala Eva Klementová. Do třetí třetiny jsme tedy šli za stavu 1:3 z našeho pohledu. Do třetí třetiny jsme si převedli zhruba půlku přesilové hry z předcházející třetiny a přesně vteřinu před koncem přesilovky se prosadila střelou o tyč Karolína Janatková za asistence Petry Beránkové. To ale nebylo zdaleka všechno z naší strany. Anežka Hradcová parádně ze vzduchu dorazila střelu Marie Jirkové. Náš tým poté hrál v obrovské euforii a po rozehrávce v útočném pásmu našla Petra Beránková Barboru Doležálkovou, která patičkou uklidila míček za bezmocnou brankářku. Poté se po dvou asistencích Marie Jirková gólově prosadila po přihrávce Anety Hlušičkové. Domácímu týmu nepomohla ani závěrečná hra bez brankářky, která trvala bezmála 4 minuty. Takže z Dolních Břežan si vezeme 3 body a výhru 5:3.

Nejlepší hráčkou našeho týmu byla zvolena Marie Jirková.