Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

V rámci 2. kola Extraligy žen se náš tým střetne s pražskými FbŠ Bohemians. Zápas se bude hrát na Nové městské sportovní hale v 18 hodin. Podrobnosti najdete níže.
Tým FbŠ Bohemians se aktuálně na 2. místě tabulky, kdežto náš tým okupuje opačný pól, kdy mu náleží 10. pozice v tabulce pravdy. Přijďte náš tým podpořit!
Digitální program o utkání zde:
Aktuální URL bulletinu: https://bulletin.famb.cz/16/
URL bulletinu v QR kódu: https://bulletin.famb.cz/16/
