Naše ženy se vracejí z Ostravy bez bodů !

Ženy Florbalové Akademie rozehrály od 14 hodin svou partii proti FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Jak se utkání vyvíjelo? To se dozvíte v článku.

Hostující tým vletěl do první třetiny ve velkém stylu a po první periodě svítil na ukazateli výsledek 7:0 pro domácí. Náš tým postupně zlepšil svůj výkon a ve druhé třetině inkasoval ještě třikrát, takže se šlo do kabin za stavu 10:0 pro domácí. Ve třetí třetině se již hrála vyrovnaná partie, kdy náš soupeř skóroval dvakrát a náš tým jednou. Mezi ostravské góly se vklínila naším jediným gólem Petra Beránková po asistenci Kateřiny Kvapilové. Konečný výsledek tedy FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - MITEL Florbalová Akademie Mladá Boleslav 12:1.

Nejlepší hráčkou našeho týmu byla vyhlášena Eva Klementová, která si připsala 37 úspěšných zákroků.