Naše ženy smolně prohrály vyrovnané utkání v Jičíně !

Dnes v 17:30 bylo rozehráno utkání v nedalekém Jičíně. Kde nás hostil domácí tým KM automatik FBK Jičín.

Do utkání vstoupily lépe hráčky Jičína, ale první dvě obrovské šance neproměnily. V 11. minutě první třetiny již Jičín dokázal svou šanci využít a vedl 1:0. Do přestávky dokázala na branku odpovědět Kateřina Kvapilová. Ve druhé třetině nás dostala svou brankou do vedení Karolína Janatková, nicméně Jičín za 3 minuty vyrovnal skóre. Poté se opět prosadila Karolína Janatková, ale to nebylo vše. Karolína Janatková čtyři vteřiny před vypršením trestu hráčky Jičína využila přesilovou hru. Do šaten se tedy šlo za stavu 4:2 pro náš tým. Třetí třetina patřila ale domácímu týmu, kdy třemi brankami otočil vývoj zápasu na 5:4 pro Jičín. Nepomohla ani závěrečná hra bez brankářky, ve které jsme dostali ještě 2 vteřiny před koncem zápasu další branku. Konečný výsledek tedy pro Jičín 6:4.

Nejlepší hráčkou našeho výběru se stala autorka hattricku Karolína Janatková.