Našim ženám to proti Bohemce nevyšlo!

Sobotní duel s FbŠ Bohemians nebyl v naší režii. Zápas, který se hrál od 18 hodin na Nové městské sportovní hale, měl vítěze z Prahy. Jak se utkání vyvíjelo? To se dozvíte níže.

Bohemce se povedl vstup do zápasu a rázem vedla o dvě branky. Na tento stav zareagovala Michaela Bauerová, která vstřelila branku hned při svém debutu v Extralize žen. Nicméně do konce první třetiny naše soupeřky stihly vstřelit ještě dvě branky. Vstup do druhé třetiny byl opět v režii pražských Bohemians, které třemi góly navýšily své vedení. Na 2:7 z našeho pohledu snižovala Daniela Švejdová za asistence nové posily v týmu Mayyi Lytorove. To z naší strany bylo vše, poté se prosazovaly jen hráčky FbŠ Bohemians. Takže konečný výsledek MITEL Florbalová akademie Mladá Boleslav - FbŠ Bohemians 2:11.

Nejlepší hráčkou našeho týmu byla vyhlášena Michaela Bauerová.