Našim ženám to v pomyslném souboji o 6 bodů proti Kunraticím nevyšlo !

Naše ženy čekal v 19:00 důležitý zápas o uchování naděje na play-off. Zápas ale našim ženám výsledkově nevyšel. Jak utkání probíhalo? To se dozvíte v článku.

Hned v první minutě zápasu se náš soupeř dostal do vedení 1:0. Na tento gól dokázala zareagovat individuální akcí Marie Jirková, nicméně naše soupeřky vstřelily do přestávky dvě branky a do kabin se šlo za stavu 3:1 pro Kunratice. Druhá třetina se vyvíjela podle not hráček Kunratic, které se dostaly do vedení 8:1. Poté přišla korekce výsledku z naší strany, kdy se během doslova pár vteřin prosadily postupně Marcela Urbanová za asistence Michaely Fellerové a pak přišla chvíle Kateřiny Kvapilové, která ze vzduchu nádherně tečovala střelu Kláry Hukalové. Do šaten se po druhé třetině šlo za stavu 8:3 pro domácí. Ve třetí třetině padl již jen jeden gól, bohužel do naší sítě. Takže konečný výsledek FATPIPE TIGERS Start98 Kunratice vs. MITEL Florbalová Akademie Mladá Boleslav 9:3.

Nejlepší hráčkou našeho týmu byla vyhlášena Kateřina Kvapilová.