Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

V neděli večer odehrály naše ženy utkání proti PSN Tatran Střešovice, ve kterém prohrály 1:9.
Utkání opanovaly hráčky Tatranu, kdy se v první třetině dostaly do dvoubrankového vedení. Na to odpověděla Marie Jirková svým gólem. Branku do šatny vstřelil ale Tatran. Druhá třetina patřila hráčkám Tatranu, které v této třetině vstřelily 5 branek a vypracovaly si klíčový náskok 8:1, který ve třetí třetině potvrdily další brankou. Odvážíme si tedy prohru 1:9.
Nejlepší hráčkou utkání našeho týmu byla Kristýna Vranová.