Neskutečné drama jsme rozhodli v prodloužení !

Dnes bylo na programu 1. kolo 1. série play-down od 19 hodin na Nové městské sportovní hale v Mladé Boleslavi. Jak se utkání vyvíjelo?

Do utkání lépe vstoupily hráčky Židenic, když v první třetině jsme dvakrát inkasovali, takže se šlo do kabin za stavu 0:2 v náš neprospěch. Ve 2. třetině vstřelila gól do šatny Marie Jirková po asistenci Viktorie Vacardové. Takže po druhé periodě platilo skóre 1:2 v náš neprospěch. Po 6 minutách třetí třetiny vyrovnala prvním gólem v seniorské kategorii Barbora Pelcová po perfektní přihrávce Kateřiny Kvapilové. Poté se hrál opatrný florbal, který narušila 21 vteřin před koncem Barbora Doležálková po přihrávce Petry Beránkové. Soupeř však napnul síly a vyrovnal vteřinu před koncem 3. třetiny a zápas šel poprvé v této sezóně do prodloužení. V prodloužení vstřelila vítězný gól Marcela Urbanová po asistenci Marie Jirkové. Konečný výsledek 1. utkání 1. série play-down MITEL Florbalová Akademie Mladá Boleslav vs. K1 Florbal Židenice 4:3 po prodloužení.

Nejlepší hráčkou našeho týmu byla vyhlášena Barbora Pelcová.