Po sérii nezdarů si připisujeme výhru proti Bulldogs Brno !

Dnes od 16 hodin bylo na programu utkání posledního 22. kola základní části Extraligy žen. Jak se utkání vyvíjelo? To se dozvíte v článku.

Do 1. třetiny utkání lépe vstoupily naše hráčky, kdy konkrétně Barbora Doležálková proměnila trestné střílení. O 8 minut později bylo pro náš tým ještě veseleji, protože Barbora Doležálková svým druhým gólem v utkání po nahrávce Kláry Hukalové dodala klid na naše hole. Naše soupeřky stihly do konce první periody snížit a do kabin se šlo po 1. třetině za stavu 2:1 pro náš celek. Druhá perioda patřila Brnu, které dokázalo dvěma brankami překlopit skóre na svou stranu, tudíž se šlo do šaten po prostřední části za stavu 2:3 v náš neprospěch. Do 3. třetiny naše hráčky vletěly neskutečným způsobem, kdy se jim podařilo vsítit 5 branek za 8 minut. Nejdříve vyrovnala Marcela Urbanová za asistence Marie Jirkové, poté překlopila výsledek na naši stranu opět Marcela Urbanová, která využila nahrávky Viktorie Vacardové. O 24 sekund později využila Kateřina Kvapilová nahrávky Petry Beránkové. Po 4 minutách hry zvýšila na rozdíl 4 branek Marie Jirková, které gól připravila Viktorie Vacardová. Náš soupeř se zmohl již pouze na korekci skóre ve formě jedné branky, tudíž konečný výsledek MITEL Florbalová Akademie Mladá Boleslav - Bulldogs Brno 7:4.

Nejlepší hráčkou našeho týmu byla vyhlášena Marcela Urbanová.