Proti FbŠ Bohemians to našim ženám nevyšlo !

Dnes v 17 hodin na Nové městské sportovní hale bylo na programu utkání 16. kola Extraligy žen, v němž jsme se střeli s Bohemkou. Jak se zápas vyvíjel? To se dozvíte v článku.

Před neskutečnou kulisou, kterou vytvořilo 88 diváků, do utkání lépe vstoupily hráčky Bohemky, které se dostaly do vedení 2 minuty před koncem první periody. Do šaten se šlo za stavu 0:1 v náš neprospěch. Během několika málo sekund ve druhé třetině dala Bohemka dva slepené góly, na které dokázala odpovědět Marie Jirková po nahrávce Kristýny Vranové a rázem byl náskok soupeře opět jen dvoubrankový. Nicméně hráčky Bohemky dokázaly vstřelit do pauzy další dvě branky a do kabin se šlo za nelichotivého stavu pro náš celek 1:5. Ve třetí třetině vstřelila Bohemka další gól, na který dokázala zareagovat parádně provedeným trestným střílením Barbora Doležálková. Bohemka poté přidala ještě jeden gól do naší branky. Na korekci skóre se podílela Kateřina Kvapilová po nahrávce Elišky Pivoňkové, to ale bylo z naší strany všechno, takže konečný výsledek MITEL Florbalová Akademie vs. FbŠ Bohemians 3:7.

Nejlepší hráčkou utkání z našeho týmu se stala brankářka Eva Klementová, která úspěšně zneškodnila 44 střel soupeře.