První domácí výhra našich žen proti K1 Florbal Židenice se zrodila dnes večer !

Naše ženy vyhrály již své druhé utkání v řadě, tentokrát poprvé doma.

Dnes v 17:15 naše ženy rozehrály partii proti K1 Florbal Židenice. Náš tým měl Židenicím, co vracet, protože v minulém utkání těchto soupeřů náš tým vedl 2:0, ale nakonec v Brně prohrál 5:7.

První třetina dnešního utkání byla ve znamení oťukávání a neproměněných šancí. Stav byl tedy po první periodě 0:0. Do druhé třetiny ale naše hráčky doslova vlétly do zápasu, když se po dobrém napadání a vybojování míčku prosadila Karolína Janatková. Další branku o dvě minuty později vstřelila Marie Jirková po asistenci Kristýny Vranové. Snížení o 1 branku se konalo 8 minut před koncem druhé třetiny. Do kabin se šlo za stavu 2:1 pro naše ženy. Do třetí třetiny lépe vstoupily hráčky Židenic, kdy neuběhla na časomíře ani minuta a náš soupeř srovnal skóre. Poté se znovu prosadila Karolína Janatková za asistence Petry Beránkové. O 6 minut později Petra Beránková po asistenci Karolíny Janatkové zvýšila na rozdíl dvou branek. Klid na naše hole poté dodala opět Karolína Janatková, která zaznamenala hattrick po druhé asistenci v zápase Kristýny Vranové. Soupeř stihl více než dvě minuty před koncem zápas zdramatizovat, nicméně obětavý výkon našich hráček v závěru dovedl náš tým do vítězného konce. Konečný výsledek tedy MITEL Florbalová Akademie Mladá Boleslav - K1 Florbal Židenice 5:3.

Nejlepší hráčkou našeho týmu byla vyznamenána brankářka Eva Klementová.

Rozhovory s nejlepšími hráčkami utkání a s trenéry jednotlivých týmů.