Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

Ve sváteční den se Bolka utkala na domácí půdě s Tatranem Střešovice.
V závěru první třetiny se nám podařilo proměnit přesilovku gólem do šatny a společně se stažením na 2 lajny jsme po zbytek zápasu držely se soupeřem krok. Nicméně prospaná první třetina nás opět
stála zisk bodů do tabulky a Tatran si odvezl zaslouženou výhru 4:9.
Nejlepší hráčkou utkání byla zvolena Ivana Miklíková.