Shrnutí 1. hracího dne na Czech Open !

Dnes naše ženy měly na programu 2 utkání v základní skupině. Obě utkání zvládly. Jak se tato utkání vyvíjela? To zjistíte v článku.

Ženy započaly svou pouť turnajem proti týmu SK Jihlava. Nejprve se prosadila Barbora Doležálková po přihrávce Veroniky Zittové. Po první periodě byl tedy stav 1:0 v náš prospěch. Soupeřky ovšem ihned po přestávce srovnaly krok. Na tento gól zareagovala Anežka Hradcová po asistenci Viktorie Vacardové. Poslední branku utkání vstřelila Barbora Doležálková po nahrávce Kristýny Vranové. Náš první zápas skončil vítězstvím 3:1.

Ve druhém zápase nás čekal finský celek Team SS. Náš tým se dostal do vedení zásluhou Terezy Mazancové, které branku připravila Denisa Kalousková. Do dvoubrankového vedení se naše ženy dostaly díky Veronice Zittové, které přihrála Nela Havlíková. Do tříbrankového trháku se náš celek dostal opět díky Veronice Zittové, které gól připravila Barbora Doležálková. Na průběžných 4:0 zvýšila Kristýna Vranová po asistenci Andrey Doležalové. Do konce prvního poločasu soupeřky dokázaly snížit na rozdíl 3 branek. Klid na naše hole ve 2. poločase dodala svou brankou Anežka Hradcová, které přihrála Daniela Švejdová. Poté dokázaly naše finské soupeřky opět snížit na rozdíl 3 branek. Na tento gól dokázala zareagovat Veronika Zittová, která touto branku zkompletovala hattrick. Sedmý gól našeho týmu vstřelila Kristýna Vranová po přihrávce Ivany Miklíkové. Soupeřky poté dokázaly snížit na rozdíl 4 branek, ale to bylo z jejich strany vše. Takže i druhý zápas naše ženy vyhrály. Tentokrát poměrem 7:3.

O první místo ve skupině se ženy utkají zítra s celkem Panthers Praha na hale Hamr 4 ve 13:10.