Shrnutí 2. hracího dne na Czech Open !

Dnes měly ženy na programu 2 utkání na turnaji. Jak tyto zápasy dopadly? To se dozvíte v článku.

Naše hráčky nejprve v souboji o první místo ve skupině narazily na Panthers Praha. Naše soupeřky se již v 1. minutě dostaly do vedení. Vyrovnání přišlo vzápětí zásluhou Veroniky Zittové. Po prvním poločase byl stav vyrovnaný 1:1. Do druhého poločasu opět lépe vstoupily hráčky Panthers, které se dostaly do vedení. Ovšem minutu před koncem dokázala vyrovnat parádní ranou o břevno Kristýna Vranová po přihrávce Daniely Švejdové. Takže z toho byla konečná remíza 2:2. Náš soupeř o skóre vyhrál skupinu G. Ženy postoupily do nadstavbových bojů z druhého místa ve skupině.

Ve svém druhém dnešním vystoupení se naše hráčky střetly s celkem Tatran Střešovice. V prvním poločase nám zajistila vedení Veronika Zittová po přihrávce Barbory Doležálkové. Na průběžných 2:0 zvyšovala Barbora Doležálková, které gól připravila Veronika Zittová. Naše soupeřky měly lepší vstup do druhého poločasu a dokázaly snížit na rozdíl jedné branky. Klid na naše hole svou brankou dodala Tereza Mazancová po asistenci Elišky Pivoňkové. Na 4:1 zvýšila Veronika Zittová po nahrávce Kláry Hukalové. Gólový účet zápasu uzavřela 9 vteřin před koncem Daniela Švejdová, které branku připravila Veronika Zittová. Ve druhém zápase si tedy naše ženy dokázaly poradit s Tatranem Střešovice poměrem 5:1.

Zítra čeká náš tým osmifinále play-off, ve kterém vyzve Tatran Střešovice Red. Utkání se hraje ve 13 hodin na hale Jedenáctka.