Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

O minulém víkendu bylo v akci opět několik našich družstev. Jak si tyto týmy vedly? To se dozvíte v souhrnu výsledků v článku.
Veteráni:
Sobota: Prohra 1:7 s FORZA TATRAN, výhra 13:3 nad ASK Lovosice - LFP.
Dorostenci:
Sobota: Výhra 5:4 nad SK Florbal Benešov, prohra 6:9 s FbŠ Bohemians B.
Dorostenci - Milovice: Výhra 9:3 nad FBC Draci Říčany, prohra 6:8 s TJ Sokol Petrovice I., prohra 5:21 se SPORT EDEN BEROUN.