Souboj s Tatranem nám utekl v poslední třetině !

Naše ženy odehrály od 14 hodin dvě třetiny vyrovnanou partii. Ve třetí však Tatran strhl vítězství na svou stranu. Jak se utkání podrobně vyvíjelo? To najdete v článku.

V první třetině se Tatran dostal do dvougólového vedení, na to dokázala odpovědět gólem do šatny Kateřina Kvapilová po nahrávce Zuzany Kábrtové. Tudíž se šlo do kabin za stavu 1:2 po první periodě. Ve druhé třetině se po minutě a deseti vteřinách prosadil Tatran, na tento gól dokázala zareagovat Petra Beránková svou parádní tečí střely Aleny Machačové. Do šaten naše ženy odcházely za přijatelného stavu 2:3. Ovšem ve třetí třetině Tatran rozjel gólové hody a během sedmi minut dokázal vstřelit pět branek a vytvořit si rozhodující náskok. Za náš tým korigovala skóre Anežka Hradcová, která mistrně tečovala střelu Viktorie Vacardové. Nicméně Tatran vstřelil ještě dvě branky do konce utkání. Konečný stav MITEL Florbalová Akademie Mladá Boleslav vs. PSN Tatran Střešovice 3:10.

Nejlepší hráčkou našeho týmu byla zvolena Viktorie Vacardová.