Třetí výhra v řadě = 2. výhra našich žen v 1. sérii play-down !

Dnes od 17 hodin byl na programu druhý zápas 1. série play-down. Jak se zápas vyvíjel? To se dozvíte v článku.

V úvodní třetině zápasu se nejdříve oba týmy oťukávaly, ale poté Marcela Urbanová dalekonosnou střelou poslala náš tým do vedení, tudíž se šlo do kabin za stavu 1:0 v náš prospěch. Do druhé třetiny lépe vstoupily naše hráčky, když Anežka Hradcová využila nahrávky Marie Jirkové a poslala náš tým do dvougólového trháku. O 5 minut později Židenice snížily na rozdíl jedné branky. Do šaten se šlo za stavu 2:1 pro náš tým. Ve 3. třetině poslala náš tým do dvoubrankového vedení Barbora Doležálková po asistenci Petry Beránkové. Naše soupeřky záhy snížily opět na rozdíl jedné branky. O 2 minuty později dostal náš tým možnost trestného střílení, to bohužel Barbora Doležálková nevyužila, ale smutnit nemusela, protože její kolegyně z útoku Kateřina Kvapilová při hře Židenic bez brankářky využila skvělého výhozu brankářky Evy Klementové a rozhodla zápas minutu před koncem 3. třetiny. Soupeřky již na tento gól neodpověděly, takže konečný stav druhého utkání 1. série play-down: MITEL Florbalová Akademie Mladá Boleslav vs. K1 Florbal Židenice 4:2. Stav série je 2:0 v náš prospěch a série se stěhuje do Brna, kde se příští víkend odehrají další dva zápasy této série. O časech utkání Vás budeme informovat!

Nejlepší hráčkou našeho týmu byla vyhlášena Kateřina Kvapilová.