V nesmírně vyrovnaném utkání naše ženy podlehly Panthers Praha !

Utkání se hrálo dnes v 17 hodin na Nové městské sportovní hale. Jak se utkání vyvíjelo? To se dozvíte v článku.

Pantherky z Prahy se dostaly do vedení již v první minutě zápasu. Na tento vývoj ovšem dokázala zareagovat Petra Beránková za asistence Barbory Doležálkové. Do kabin se šlo tedy za stavu 1:1. Ve druhé třetině se Pantherkám podařilo vsítit 2 góly do šatny v rozmezí 2 minut a rázem se šlo do šaten při poměru 1:3. Ve třetí třetině šly do vedení hráčky Panthers po necelé minutě. Za další 4 minuty vstřelila Petra Beránková svou druhou branku v zápase za asistence Kateřiny Kvapilové. Ovšem o necelé 3 minuty později šly hráčky hostujícího týmu opět do tříbrankového trháku. Na tento stav zareagovala Petra Beránková svou třetí brankou v zápase, na který ji nahrála Klára Hukalová. To bylo ale z naší strany vše. Tudíž konečný výsledek: MITEL Florbalová Akademie Mladá Boleslav vs. Panthers Praha 3:5.

Nejlepší hráčkou našeho týmu byla zvolena Kristýna Vranová.