Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

Již tuto sobotu je naplánován start Extraligy žen. Do Mladé Boleslav dorazí tým FBS Olomouc. Zápas se bude hrát v 19 hodin na Nové městské sportovní hale. Podrobnosti najdete níže.
Tým FBS Olomouc v minulém ročníku skončil na 6. místě, naše ženy oproti tomu skončily na místě 10. Přijďte náš tým podpořit!
Digitální program o utkání zde:
Aktuální URL bulletinu: https://bulletin.famb.cz/15/
URL bulletinu v QR kódu: https://bulletin.famb.cz/15/
