Ve veledůležitém souboji s Jičínem si připisujeme 3 body !

Dnešní utkání se hrálo od 18 hodin na Nové městské sportovní hale v Mladé Boleslavi. Jak se utkání vyvíjelo? To se dozvíte v článku.

V zápase tabulkových sousedů se náš tým dostal do vedení v 10. minutě díky Viktorii Vacardové, která nechytatelně využila přihrávky Kateřiny Kvapilové. O 2 minuty později bylo ještě veseleji, protože se prosadila Karolína Janatková, které na gól nahrála Petra Beránková. Do kabin se šlo za stavu 2:0 pro náš tým.

Ve 26. minutě zvýšila již na 3:0 v náš prospěch Petra Beránková za asistence Karolíny Janatkové. Ve zbytku třetiny náš tým dokázal ubránit i druhé oslabení v zápase a po druhé periodě to bylo 3:0.

Do třetí třetiny soupeř vletěl ve velkém stylu a dvěma brankami dokázal snížit na rozdíl jedné branky. Klid na naše hokejky dodala Petra Beránková, které nahrála na gól Marie Jirková. Nicméně soupeř se dral za snížením, ale skvěle chytající Eva Klementová vychytala i trestné střílení 21 vteřin před koncem zápasu a bylo rozhodnuto. Náš tým si připsal velmi cenné vítězství 4:2.

Nejlepší hráčkou utkání v domácích barvách byla vyhlášena Eva Klementová.