Související zápasy

Florbalová akademie MB
19_20221214_212502.png
231_20230929_091559.jpg

Víkendový program Florbalové akademie

Přiblížil se nám další víkend a my vám tradičně přinášíme přehled našich týmů, na které čekají soutěžní utkání. Zároveň bychom vás rádi pozvali do Nové MSH Mladá Boleslav - na domácí půdě se nám představí juniorky, muži, ale i starší žáci.

ŽENY a DÍVKY

Přehled začínáme našimi ženskými a dívčími týmy.

1. liga žen má na programu další dvě kola. Mladoboleslavské florbalistky získaly v předchozích čtyřech kolech šest bodů do tabulky a svou bodovou sbírku si budou chtít rozšířit. V sobotu na ně čekají soupeřky z Tigers Start98 (od 20.00 h, SH Jižní Město), které zatím odehrály tři zápasy, z nichž si připsaly jednu výhru. V neděli se pak naše hráčky pokusí vyloupit bodový bank proti Sokolu Královské Vinohrady (od 18.00 h, TJ Sokol Vinohrady), který má rovněž jednu výhru ze tří odehraných utkání.

Z ženských týmů se představí o víkendu rovněž i „Béčko“ v rámci 2. ligy žen a „Céčko“ v rámci 3. ligy žen.

V neděli bychom vás rádi pozvali na utkání našich juniorek - ty se na úvod 2. ligy juniorek představí doma. V Nové MSH v Mladé Boleslavi se utkají s týmy FAT PIPE Tigers Start98 (od 9.00 h) a následně vyzvou „Béčko“ Tatranu Střešovice (od 13.30 h). Tak neváhejte a doražte naše hráčky podpořit.

Ve výčtu našich dívčích týmů nesmíme opomenout ani naše mladé naděje. V neděli začíná Liga mladších žákyň 3+1, ve které máme zastoupení v podobě dvou týmů - „bílý“ tým vyráží do Kunratic, „modrý“ tým vyráží ke svým zápasům do barrandovské Arény.

MUŽI a CHLAPCI

Přehled mužských týmů začínáme pozvánkou na domácí zápasy.

Divize C má na svém programu 4. kolo a naši muži přivítají v Nové MSH Mladá Boleslav tým FBC Slavia Praha. Hráči Florbalové akademie budou chtít navázat na svá předchozí vítězství a proto budou potřebovat i vaši podporu! Utkání začíná v sobotu, 30. 09. od 18.00 h a my se na vás budeme těšit.

Již dopoledne se v téže hale představí žáci v rámci 2. kola Ligy starších žáků. Na domácí půdě přivítáme týmy FBK Fat Pipe Vosy Praha (od 9.00 h), SK Dvojka Praha (od 11.45) a Florbal MB Akademie Luštěnice (od 13.40). I na těchto utkáních jste srdečně vítáni.

Ke svým sobotním soubojům vyráží ještě mužské „Béčko“ v rámci PH a SČ soutěže mužů, na juniory čeká 2. kolo v rámci 3. ligy juniorů a na svá první utkání se těší i naše mladé naděje v Lize elévů 3+1.

V neděli se pak v Přeboru starších žáků představí i naši hráči z Milovic. Ti vyráží do Kolína, kde se utkají s týmy ACEMA Sparta Praha, T.J. Sokol Šestajovice a FBC Pitbulls Kolín.

Všem našim týmům držíme palce!