Související zápasy

Florbalová akademie MB
19_20221214_212502.png
235_20231013_165707.jpg

Víkendový program Florbalové akademie

Před námi je další víkend a s ním i další porce zápasů pro naše týmy. Na následujících řádcích vám představíme, které z týmů kam vyráží, a na sobotu pro vás máme i dvě pozvánky do Nové MSH v Mladé Boleslavi.

ŽENY a DÍVKY

Víkendový program začínáme tradičně naší ženskou složkou - v rámci 1. ligy žen na nás tento víkend čeká pouze jedno utkání. Naše ženy v sobotu vyráží do pražské Arény Barrandov, kde se od 17:30 střetnou se Spartou.

Do bojů o ligové body vstoupí i naše juniorky, které mají z úvodního kola 2. ligy juniorek plný počet šesti bodů za výhry proti Startu98 a Tatranu Střešovice B. K nedělnímu druhému kolu pojedou do Dobrušky, kde se utkají s týmy FbK Orlicko-Třebovsko (od 12:00 h) a Finance Novák FBK Jičín (od 15:00 h). Udrží si naše dívky i nadále svou neporazitelnost?

Před domácím publikem se představí naše mladší žákyně. V Nové MSH v Mladé Boleslavi se v sobotu odehrají zápasy prvního i třetího koše. Můžete tedy přijít fandit jak našemu týmu bílých, tak i týmu modrých.

V neděli se odehrají i dvě utkání 3. ligy žen - FAMB C OB se ve SH ZŠ Kunratice střetne s FBC Rakovník (od 17:10 h) a s béčkem Sparty (od 19:30 h).

MUŽI a CHLAPCI

V sobotu, hned po turnaji mladších žákyň, vás chceme pozvat na utkání našich divizních mužů. Do Mladé Boleslavi přijede vedoucí tým Orel Rtyně v Podkrkonoší. Orli zatím ztratili pouze jeden bod, když v Jablonci vyhráli “až” na nájezdy. Naši muži ztratili zápas pouze v úvodním kole, od té doby se vezou rovněž na vítězné vlně (i když o posledních dvou výhrách rozhodly také nájezdy). Očekávat se dá urputný boj, na jehož konci bychom rádi ponechali tři body v Mladé Boleslavi - přijďte proto naše muže podpořit! Bitva začíná v sobotu v 17:00 v Nové MSH.

Palce držte rovněž našim týmům v Lize starších žáků i v Přeboru starších žáků. Zatímco naši ligoví hráči vyráží v sobotu ke svým zápasům do SH ZŠ Campanus, milovický tým z Přeboru míří do Říčan.

Sobotní program nám nabídne i dva duely v Lize veteránů, v rámci které jede náš tým do nedaleké České Lípy, abychom se utkali s týmy FBC Česká Lípa (od 9.00 h) a SSK Future - 07D 80Y5 (od 11:20 h).

V neděli pak vyráží do Kutné Hory i mužské „béčko“, které hraje PH a SČ soutěž mužů. Ti jsou v této sezóně zatím stoprocentní. Ve čtyřech duelech si připsali čtyři vítězství a vedou tabulku o jeden bod před druhým Předvýběrem.CZ Florbal MB B, který v této sezóně rovněž slavil čtyři vítězství. Předvýběr ztratil jeden jediný bod v úvodním duelu proti Pitbullům z Kolína, které porazili až na nájezdy. A právě proti mladoboleslavským „sousedům“ nastoupí Florbalová akademie v neděli od 9.40 h a lze tak očekávat velmi zajímavý souboj. Druhým nedělním utkáním našeho béčka pak bude mač proti SK Bruisers Dejvice, který začíná od 13:10 h.

Poslední kategorií, která má na nedělním programu zápasy a ve které my máme zástupce, je Liga elévů 3+1.

Všem našim hráčkám i hráčům držíme palce, ať se jim jejich vystoupení na florbalových hřištích vydaří.