Související zápasy

Florbalová akademie MB
19_20221214_212502.png
229_20230920_203017.jpg

Víkendový program mladoboleslavských týmů

Blíží se nám další víkend a společně s ním vám přinášíme přehled toho, jaké týmy půjdou do akce.

Přehled začneme hned dvěmi pozvánkami na domácí utkání našich žen. První liga má o víkendu na programu 3. a 4. kolo, během kterých se MITEL Florbalová akademie MB představí v Nové MSH v Mladé Boleslavi. V sobotním utkání, které začíná již od 14:00 h, vyzvou naše hráčky soupeřky z BLACK ANGELS. Ty jsou v této sezóně zatím stoprocentní a navíc i při střelecké chuti - v úvodu totiž porazily nejprve Start98 10:8 a poté Vinohrady 8:3.

K nedělnímu utkání, které začíná od 16:00, přijedou do Mladé Boleslavi florbalistky z Prague Tigers Nehvizdy. Tigers si v úvodu ligy připsaly jednu výhru a jednu prohru, stejně jako mladoboleslavské hráčky.

Naše hráčky tak čekají dvě zajímavá utkání, na které vás srdečně zveme.

V sobotu odstartuje i Liga starších žákyň. Naše dívky vyráží k zápasům v prvním koši do BB Arény v Letňanech a na úvod na ně čekají soupeřky z týmu ACEMA Sparta Praha (od 9.00 h) a z týmu FAT PIPE FLORBAL CHODOV (od 10:40 h). Ve třetím sobotním utkání se pak střetnou s jedním z týmů BLACK ANGELS, FbŠ Bohemians zelené a Tatran Střešovice.

V sobotu má na programu 3. kolo i mužská Divize C. Naši florbalisté vyráží na půdu T.K.S. TJ Turnov. Mladoboleslavští hráči pojedou do Turnova potvrdit svou výhru z posledního kola, nicméně lze očekávat, že jim Turnovští, kteří letos ještě plně nebodovali, nedají nic zadarmo. Utkání začíná v 18.00 h ve Sportovní hale TJ Turnov.

Do akce o víkendu vstoupí i naši dorostenci, kteří vyrazí k zápasům 3. ligy dorostenců do Berouna. V sobotu začne i Soutěž mladších žáků 3+1, kde máme dva týmy - v 1. koši se představí žáci týmu „B“, tým „C“ nastoupí ke svým utkáním ve 3. koši. V neděli se rozeběhne i Liga mladších žáků, kde máme ve 4. koši rovněž své mladé naděje.

Všem našim hráčkám a hráčům držíme palce a vy, pokud můžete, neváhejte a doražte podpořit naše florbalistky a florbalisty.