19_20221214_212502.png
18_20221214_212441.png
245_20231121_184123.jpg

Víkendový souhrn: Juniorky i muži B na vítězné vlně

Přinášíme vám tradiční souhrn toho, jak se dařilo našim týmům, které vyrazily o uplynulém víkendu do akce.

DÍVKY

Přehled začínáme 2. ligou juniorek. Naše florbalistky vyrazily k dalšímu kolu do České Třebové, kde na ně čekala utkání proti týmům Finance Novák FBK Jičín a FBC Dobruška. V prvním duelu neponechaly mladoboleslavské hráčky nic náhodě a se soupeřkami z města pohádek si dokázaly poradit vysoko 1:11. I druhý duel proti Dobrušce dokázaly naše hráčky získat ve svůj prospěch. Z České Třebové si tak odváží plný počet šesti bodů a po čtyřech kolech vedou ligu s náskokem deseti bodů nad druhým Tatranem Střešovice B.

Finance Novák FBK Jičín vs. FAMB - 1:11
FAMB vs. FBC Dobruška - 6:0


Z dívčích týmů se ještě představily naše dívky v rámci Ligy starších žákyň. Těm nevyšly první dva zápasy, ve kterých si holky nedokázaly poradit s týmy FbŠ Bohemians a ACEMA Sparta Praha. Do třetího souboje se tedy postavily proti soupeřkám z FATPIPE Tigers Start98 Kunratice, s nimiž se utkaly o 5. místo v prvním koši. Skóre zápasu sice otevřely hráčky Startu, ale mladoboleslavským florbalistkám se ve druhé části podařilo skóre otočit a po vítězství 4:2 se udržely v prvním koši i do dalšího kola. V celkové tabulce si starší žákyně drží 5. místo, když ztrácí dva body na třetí Spartu a čtvrté Bohemians.

FAMB vs. FbŠ Bohemians zelené - 0:3
ACEMA Sparta Praha vs. FAMB - 7:4
FAMB vs. FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - 4:2


MUŽI a CHLAPCI

O víkendu se odehrálo páté kolo PH a SČ soutěže mužů, v němž se béčko Florbalové akademie představilo v Kosmonosech. V prvním duelu naši muži vyzvali Lvy z Lysé. V utkání, kde si ani jeden z týmu nedal nic zadarmo, se skóre přelévalo ze strany na stranu. V závěru se naštěstí mohli radovat naši hráči z výhry 7:5. Druhé utkání tým Florbalové akademie ovládl 7:1 nad FBC Slavia Praha C. Florbalová akademie se tak nachází v tabulce soutěže na druhém místě se ztrátou 3 bodů na B-tým mladoboleslavského Předvýběru.CZ.

FAMB B vs. LEV LYSÁ - 7:5
FBC Slavia Praha C vs. FAMB B - 1:7

Muži Florbalová akademie MB B, foto: tofid.cz


Na hřiště vyběhli i naši zástupci v 3. lize juniorů. Ti si v rámci pátého kola připsali tři body, když nejprve podlehli soupeřům ze Sparty a poté si poradili s týmem TEXAS LONGHORNS DDM P6. S devíti body se tak prozatím nacházejí na osmém místě ligové tabulky.

FAMB vs. ACEMA Sparta Praha D - 1:8
TEXAS LONGHORNS DDM P6 vs. FAMB - 5:8


Za svými zápasy vyrazili i naši veteráni, kteří zamířili do České Lípy. Zde naši hráči vybojovali remízu proti Katům z Kadaně a vítězství proti Panterům z Prahy. Po šestém kole se nacházíme na druhém místě Ligy veteránů.

FBC DDM Kati Legends Kadaň vs. FAMB - 6:6
FAMB vs. Panthers Praha - 13:4


Svá soutěžní utkání si odehrály i naše týmy elévů, kteří sbírali hlavně zkušenosti.

Výkon milovického týmu tradičně shrnuli na Facebooku Florbal Milovice, z něhož citujeme: „Dnes na palubovce MSH Mladá Boleslav zazářili naši elévové, když ve 4. kole ligy elévů v ani jednom ze čtyřech odehraných zápasů nezaváhali a na konto si tak připisují krásných 12 bodů. Krásný výkon a jen tak dál.“

Předvýběr.CZ Florbal MB Blue vs. FAMB C - 3:8
DDM Horní Počernice Orka vs. FAMB C - 3:4
FAMB C vs. FBC Pitbulls Kolín zlatí - 7:2
FAMB C vs. FBC Kutná Hora bílí - 5:3


Elévové Florbalová akademie MB C, foto: Florbal Milovice

Pěkný výkon týmu z Bělé p. Bezdězem, který vyrazil do Šestajovice, pochválil trenér Aleš Velich: „Celý tým hrál super, uhráli 2 výhry a 2 prohry. Jeden zápas byl o gól a soupeř se klepal, aby nedostal vyrovnácí gól.“

T.J. Sokol Šestajovice vs. FAMB B - 4:6
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue vs. FAMB B - 5:6
FAMB B vs. XPS Network Tatran Střešovice - 5:6
FAMB B vs. Tigers TJ Sokol Nehvizdy - 1:6

Elévové Florbalová akademie B, foto: Aleš Velich

Výsledky zápasů zbylých týmů elévů:

FAMB vs. Florbal Jesenice - 2:4
FBC Pitbulls Kolín černí vs. FAMB - 9:0
FAMB vs. Prague Tigers Orange - 3:6
FBC Draci bílí vs. FAMB - 6:6

FAMB D vs. Wizards DDM SO Praha 10 grey - 5:4
SK Dvojka Praha zelení vs. FAMB D - 4:7
TJ Sokol Petrovice I. vs. FAMB D - 3:6
FAMB D vs. Viking TJ Kobylisy B - 7:1

Všem týmům děkujeme za reprezentaci Florbalové akademie Mladá Boleslav a do dalších ligových bojů vám přejeme hodně štěstí a držíme vám palce.