Z Brna vezeme 3. vítězství v sérii!

4. utkání 1. série play-down naše holky zvládly na výbornou. Jak se utkání vyvíjelo? To se dozvíte v článku.

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a hned v 1. minutě utkání poslala míček za záda brankářky Marie Jirková po parádní přihrávce Anežky Hradcové. Náš soupeř o 10 minut později vyrovnal. Ovšem na tuto branku dokázala odpovědět Alena Machačová po přihrávce Kristýny Vranové. Do kabin se šlo za stavu 1:2 ze soupeřova pohledu. Ve druhé třetině se dokázala prosadit opět Marie Jirková po přihrávce Marcely Urbanové. Do šaten se tedy šlo za stavu 1:3 z pohledu Židenic. Do třetí třetiny jsme opět vlítli ve velkém stylu, když Alena Machačová vsítila druhý gól v zápase. O 11 minut později bylo ještě veseleji, protože se prosadila Anežka Hradcová po přihrávce Marie Jirkové. Soupeř v závěru odvolal brankářku, ale stihl snížit vteřinu před koncem třetí třetiny. Šlo ale jen o kosmetickou úpravu, takže konečný výsledek K1 Florbal Židenice vs. MITEL Florbalová Akademie Mladá Boleslav 2:5.

Nejlepší hráčkou našeho týmu byla vyhlášena Eliška Pivoňková.

Stav série je 3:1 pro náš tým a série se opět přesouvá do Mladé Boleslavi.