Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

V utkání 3. kola Extraligy žen dnes naše ženy nestačily na Panthers Praha.
Neuběhlo z dnešního zápasu ani 10 minut a naše ženy již musely dohánět dvoubrankové manko, které dokázaly smazat postupně Anežka Hradcová a Karolína Janatková. Do 2. třetiny šly oba týmy za nerozhodného stavu 2:2. Tento stav nevydržel dlouho a domácí tým čtyřmi brankami odskočil do rozhodujícího trháku. Do 3. třetiny se šlo za stavu 6:2 pro domácí tým. Na začátku třetí třetiny přidal tým Panthers Praha sedmou branku. Poté naše hráčka Marie Jirková dala třetí branku našeho týmu, bohužel poslední. Poté skóroval už jen soupeř, takže se vracíme domů s nelichotivou porážkou 3:10.
Nejlepší hráčkou utkání na naší straně byla vyhlášena Anežka Hradcová.