Ze zápasu s Chodovem se vracíme bez bodů.

Dnes bylo na programu utkání 21. kola Extraligy žen, v němž jsme vyzvali FAT PIPE FLORBAL Chodov. Jak se utkání vyvíjelo? To se dozvíte v článku.

Do zápasu s Chodovem naše ženy nevstupovaly v roli papírových favoritek, nicméně první třetina byla velmi vyrovnaná a stav na konci první periody byl 0:2 v náš neprospěch. Prostřední část patřila domácím, kteří dokázali vstřelit 5 branek. Zhruba před polovinou závěrečné třetiny náš tým získal výhodu přesilové hry, která však skončila dvěma brankami v naší síti. Poté hráčky Chodova dokázaly vsítit další dvě branky. Na ukazateli svítilo hrozivé skóre 0:11. Na tento stav zareagoval náš trenér Radek Novák oddechovým časem a poté se začaly dít věci, protože osud zápasu do svých rukou vzala Marie Jirková, která nejdříve dorazila střelu Anety Hlušičkové a o minutu později po parádní přihrávce Marcely Urbanové vstřelila svůj druhý gól v utkání. Více se nám již utkání zdramatizovat nepovedlo, takže konečné skóre zápasu FAT PIPE FLORBAL Chodov vs. MITEL Florbalová Akademie Mladá Boleslav 11:2.

Za náš tým byla zvolena nejlepší hráčkou Marie Jirková.