Elévové z týmu bílých vyrazil v neděli 3. května ke svému poslednímu ligovému turnaji do pražské Michle na půdu pořádajícího Olympu Florbal. Reportáž z výjezdu si pro náš web připravil trenér Pepa Frencl.

Dnes od 17 hodin byl na programu zápas s týmem Finance Novák FBK Jičín. Jak se utkání vyvíjelo?
Dnes náš tým měl mnohem lepší vstup do zápasu než v minulých utkáních. Do vedení náš tým dostala Michaela Bauerová po přihrávce Denisy Kalouskové. Klid na naše hole dodala krátce před druhou sirénou Mayya Litorova, které branku připravila Alena Machačová. Ve 3. třetině ale naše soupeřky vyrovnaly a zápas dospěl až do nájezdů, kde se dvěma proměněnými nájezdy blýskla Barbora Doležálková a zajistila našemu týmu výhru 3:2 po samostatných nájezdech.
Nejlepší hráčkou našeho týmu byla vyhlášena Marie Topolová.
Rozhovory s nejlepšími hráčkami a trenéry obou týmů.